Як відкрити свій меблевий салон.

Незважаючи на те, що ринок меблів і предметів інтер'єру сьогодні досить-таки насичений, його потенціал продовжує зростати. Ви завжди зможете знайти свою нішу, напрацювати клієнтуру і створити власний, стильний і затишний меблевий салон .
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал
  • - велике приміщення
Інструкція
1
Зареєструйте свою компанію, вибравши відповідну для вас форму власності. Якщо ви плануєте укладати договори франчайзингу або робити закупівлі у великих постачальників, краще відкрити юридична особа (наприклад, товариство з обмеженою відповідальністю) .Ключевим елементом вашого майбутнього бізнесу є торгова площа. Залежно від наявного стартового капіталу визначте розмір майбутнього магазину, необхідність у складах, місце розташування. Якщо бюджет обмежений, ви можете обійтися невеликим виставковим залом і каталогами, а готові меблі поставляти на замовлення протягом певного терміну.
2
Проведіть докладний маркетингове дослідження. Ринок меблів сьогодні досить насичений: великі гравці пропонують можливість покупки будь-яких меблів без очікування замовлення, невеликі, але численні магазини - меблі різноманітного дизайну і стилю. Визначте свій цільовий сегмент. Наприклад, якщо ви відкриваєте в новому спальному районі для середнього класу, є сенс орієнтуватися на більш бюджетні варіанти, предмети інтер'єру, які можна компонувати і трансформувати в залежності від площі в квартірах.Заключіте договори з постачальниками. Ви повинні бути впевнені у своєчасній та організованою поставки товарів у ваш меблевий салон . Особливо це актуально, якщо ви не маєте складом і плануєте продавати меблі під замовлення. Ви повинні знати точно, за який термін виробник зможе забезпечити необхідну партію.
3
Грамотно використовуйте принципи мерчандайзингу у вашому магазині. Для меблевого салон а це особливо актуально. Нудні торгові зали, де були збудовані в ряд одноликих дивани і шафи, вже давно пішли в минуле. Створіть зразок затишного і привабливого інтер'єру з використанням ваших товарів. Проведіть світло, покладіть килими, розставте аксесуари, посуд і книги, словом, продемонструйте клієнту красиву картинку, яку він може отримати, зробивши покупку у вашому магазині. Напевно, набуваючи ліжко, покупець захоче прихопити тумбочку, плед і світильник, які так гармонійно поєднуються вместе.Включіте приємну музику, подбайте про приємне ароматі і свіжому повітрі - і клієнтам захочеться залишати ваш салон дуже довго.
Зверніть увагу
Подбайте про безпеку ваших меблів. Якщо мова йде про предмети інтер'єру для дітей, вони повинні бути бездоганні з санітарно-екологічної точки зору. Ретельно вивчіть сертифікати виробника, щоб бути впевненими, що всі товари не містять шкідливих і токсичних матеріалів.
Корисна порада
Введіть у своєму магазині додаткові послуги. Наприклад, доставка та збирання меблів, розробка дизайну інтер'єру з товарів, представлених у вашому салоні. Залежно від торгової націнки ви можете зробити їх безкоштовними для покупців, що стане вашою конкурентною перевагою.