Як скласти резюме дизайнера.

Якщо ви досить багато працювали з графічними програмами і можете з легкістю сказати, що ви вже далеко не новачок у цій сфері, пора подумати про серйозну роботу в цій сфері. Професія дизайнер дещо відрізняється від звичайної роботи. Відмінності є і в графіку роботи, і в розподілі навантаження, і багато в чому іншому. Резюме дизайнера, як і сама робота, теж має ряд особливостей. Саме про них ми і поговоримо.
Інструкція
1
Підготуйте портфоліоЕто саме важливо для будь-якого дизайнера. Коли ви будете влаштовуватися в будь-яку організацію на посаду дизайнера, в першу чергу будуть дивитися не на вік, диплом і досвід роботи в інших компаніях, а саме на самі ваші роботи. Не варто показувати все, що ви встигли зробити за свою практику. Додавайте в портфоліо тільки найкраще. При цьому не переборщіть. Занадто великий набір прикладів стомлює, хоча і маленьким він теж не повинен бути. В ідеалі приклади повинні бути по 2-3 на кожну з вами освоєних програм або не менше 7, але не більше 15, якщо йдеться про одну-двох програмах.
2
Складіть резюмеНачало мало відрізняється від звичайного. Напишіть ваші ПІБ, вік, місце навчання, закінчили чи ні, якщо так, то коли. Вкажіть час вивчення даних програм. Не варто прибріхувати в цьому пункті. Якщо ви, наприклад, напишіть, що займаєтеся 3 роки анімацією і мультиплікацією, а в реальності всього лише рік, вас можуть не взяти, побачивши далеко не досконалі продукти вашої творчості. Однак якби у фірмі дізналися, що ви всього за один рік змогли досягти таких результатів, бачачи подібний потенціал, обов'язково взяли б вас.
3
Обов'язково пишіть про те, що готові вивчати нові для вас програми. Наприклад, якщо ви не перший рік вивчаєте 3d-моделювання, досконало знаєте 3ds max і Maya, готуйтеся до невеликого сюрпризу - дуже мало хто з російських компаній використовують ці дві, безсумнівно, найбільш досконалі і функціональні програми через їх дорожнечу. Однак вам буде нескладно за два тижні досконально розібратися з простою і дешевою програмою Google sketchup, яка так популярна серед дизайнерських бюро.