Як прибрати підборіддя в фотошопі. Як прибрати друге підборіддя за допомогою adobe photoshop.

Другий підборіддя - це негарний і неприємний дефект зовнішності, виправити який в житті не завжди вдається швидко. Однак сучасні технології володіють можливостями міняти зовнішність людей якщо не в реальності, то хоча б на фотографіях - і зараз ви переконаєтеся, що прибирати друге підборіддя на фотографіях за допомогою Фотошопа дуже легко.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, на якій досить крупно зображено обличчя з подвійним підборіддям. Візьміть «Lasso Tool" в панелі інструментів і обведіть контур шиї там, де другого підборіддя немає. Закінчите лінію обведення під другим підборіддям.
2
Потім натисніть на виділеній області правою кнопкою і відзначте пункт «Layer via copy». Помістивши на новий шар вирізану частину шиї, натисніть в «Edit» пункт «Free Transform». За допомогою інструменту трансформування підтягніть мишею друге підборіддя до першого, щоб вони злилися. Затискаючи «Shift» і «Ctrl», підправляти пропорції, щоб обличчя виглядало реалістично.
3
Після того, як силует особи буде готовий, виберіть в панелі інструментів «Clone Stamp», щоб ліквідувати недоліки, а потім виберіть ластик (Eraser Tool) і акуратно зітріть все зайве навколо особи, що залишилося від виділення і копіювання. Подивіться - друге підборіддя зник.
4
Також ви можете скористатися з самого початку інструментом «Clone Stamp». Збільште фотографію і перекрийте клонуванням чистих областей складку між першим і другим підборіддям. Однак зникнення складки недостатньо - обличчя виглядатиме непропорційно, якщо ви залишите його в такому вигляді.
5
Щоб зробити масивну нижню частину обличчя поменше, відкрийте «Filter» та фільтр «Liquify». У лівій панелі у вікні, відзначте інструмент «forward warp tool» і акуратно зменшуйте і підтягуйте вверх нижню межу підборіддя і щелепи, поки особа не стане пропорційним.
6
Перевірте, чи не вимагає фото додаткової кольорокорекції і корекції тіней. Якщо потрібно затемнити або освітлити деякі області, виберіть інструменти «Burn або Dodge».