Як дізнатися колір машини.

Колір машини - це той параметр, знати який просто необхідно. На око визначати якою фарбою пофарбована та чи інша модель не вийде. Адже у кожного заводу є свої відтінки, які використовуються при фарбуванні. Однак, якщо машині знадобиться ремонт з фарбуванням, дізнатися код покриття можна досить просто.
Вам знадобиться
  • VIN-номер;
  • гарантійний талон;
  • інформаційна наклейка
Інструкція
1
Щоб дізнатися номер фарби, якою забарвлений кузов вашого автомобіля, потрібно заглянути під капот свого залізного коня. Туди зазвичай виробник клеїть спеціальний невеликий інформаційний лист, в якому чітко буде вказано колір того покриття, яке нанесено на вашу машину. Щоб його виявити, потрібно стати обличчям до машини і дивитися прямо на двигун. Наклейка ж повинна знаходитися праворуч.
2
У деяких моделях виробник робить інформаційну наклейку не під капотом, а з боку дверей водія. Для того щоб її виявити, потрібно відкрити двері і уважно оглянути стійку. Зазвичай інформація знаходиться в самому низу, практично біля підлоги. Тут теж тип фарби представлений у вигляді коду.
3
Що ж стосується робіт з автосервісом, то тут також можна дізнатися номер фарби допомогою комп'ютерного підбору. Для цього фахівці пункту обслуговування проведуть діагностику і вважають з вашою машини за допомогою техніки інформацію про те, який відтінок кольору застосовувався при фарбуванні. Далі комп'ютер сам підбере варіанти, які підпадають під опис. Однак фахівці рекомендують все-таки постаратися знайти конкретне згадка про колір, щоб всі відтінки чітко співпали із заводськими.
4
Можна визначити колір автомобіля в офіційного дилера. Для цього знадобиться VIN-номер машини. І вже по ньому представники салону зможуть швидко знайти всю необхідну інформацію. Якщо машина у вас нова, то пошукати номер фарби можна в гарантійному талоні.
5
Якщо ви хочете дізнатися колір в загальному (наприклад, машина була перефарбована, а вас цікавить рідна фарбування), то можна звернутися в ГИБДД. Єдине, що потрібно пам'ятати, - вам назвуть загальний колір без жодних відтінків. З іншого боку, знаючи оригінальний колір і марку машини, ви можете відправитися до офіційного дилера і за його даними відновити більш докладно той відтінок, який був рідним для вашої машини.