Як дізнатися історію машини.

Чи брав участь автомобіль в аваріях, чи перебував в угоні - дізнатися історію своєї машини хочуть багато автовласників. Потрібно це їм для того, щоб в процесі експлуатації не з'явилося неприємних сюрпризів. При бажанні, дізнатися всю необхідну інформацію не так вже й складно.
Інструкція
1
Один з основних способів отримання інформації по машині - це використання її VIN-номера. Взагалі, VIN - універсальний ідентифікаційний номер транспортного засобу, що складається з 17 символів. Читаючи його правильно, ви зможете отримати повну інформацію про країну-виробника, характеристиках транспортного засобу і рік його випуску. Ви також можете дізнатися якісь додаткові параметри, які визначаються за VIN-номеру, але в нього виробником не закладена. Для цього можна зробити запит в службі дорожнього патрулювання. Якщо машина брала участь у будь-яких дорожньо-транспортних пригодах, вам обов'язково про це розкажуть.
2
Точно так само перевіряється машина і на предмет угону, і на предмет перефарбовування. Можна схожу інформацію отримати і в страховій компанії, якщо ви знаєте, де вона обслуговувалася. Там вам теж видадуть повний звіт про все, що відбувалося з автомобілем до того, як ви стали його власником.
3
Новинка сучасних технологій - спеціальний термінал, який вже з'явився в деяких містах Росії. Інформаційна база, яка міститься в ньому, складена на підставі баз даних відділів ГИБДД, зібраних за останні 5-6 років. Досить тільки ввести в термінал основні характеристики вашої машини, і результат не змусить себе чекати.
4
До числа непрямих способів відносять і незалежну експертизу. Якщо людина, яка взялася оглядати ваше авто - справжній професіонал, то він швидко розповість вам, чи піддавалася ретельному ремонту та перефарбовуванню ваша машина. І якщо такий факт мав місце, то це може означати, що вона брала участь в ДТП і постраждала. Досвідчений експерт розповість вам навіть те, які деталі підлягали заміні.
5
Ви переживаєте, що автомобіль знаходився в угоні? Або був втоплений? Загляньте під капот. Якщо там є спеціальна точка, нанесена керном, то це означає, що наступав страховий випадок. Або за першої позиції, або по другій. Зазвичай ця мітка є приводом добре подумати, чи варто купувати таку машину.