Як навчитися думати про хороше.

Погані думки не дають вам жити повним життям, віднімають у вас час і псують настрій? Необхідно навчитися культивувати в собі хороші думки, бо легке і позитивне ставлення до життя - це вірний крок на шляху до успіху.
Інструкція
1
В першу чергу, необхідно переглянути своє ставлення до тих речей, які вас засмучують. Наприклад, якщо у вас на роботі трапився неприємний інцидент або ваш начальник незадоволений вами, то не слід побиватися з цього приводу. Зверніть на користь будь-який негатив, який відбувається з вами. З кожної подібної ситуації винесіть урок, щоб наступного разу уникнути подібного. Поставтеся до цього як до необхідності для росту над собою. Таким чином, ви повинні не занурюватися повністю в ситуацію, а витягувати з неї максимум користі для самого себе.
2
Якщо вас постійно переслідують негативні думки, замінюйте їх позитивними формулюваннями. Спочатку це може здатися дуже важкою задачею, але з часом ви навчитеся з цим справлятися. Негативні емоції заважають вам тверезо оцінити ситуацію, вони затуманюють ваш розум. Потрапляючи у владу своїх емоцій, ви втрачаєте можливості розумно оцінювати ту чи іншу ситуацію, що склалася.
3
В цьому випадку варто завжди вдаватися до 3 питань: що хорошого я можу винести з даної проблеми? Чему я можу навчитися? Як я можу впоратися з даною проблемою, керуючись розумом?
4
При виникненні тієї чи іншої проблеми, дуже важливо шукати рішення, а не зациклюватися на появу оной. Кожен день перед сном виконуйте одну вправу. Вам необхідно згадати 7-10 подій, які порадували вас протягом минулого дня. Спочатку буде нелегко, але з часу ви почнете дуже швидко згадати щасливі моменти прожитого дня.
5
Зробіть переоцінку свого минулого життя. Згадайте хороші моменти з минулого часу. Дивіться на нього з позитивним настроєм, тоді ви зможете змінити своє ставлення до нього. Змініть своє життя прямо зараз. Ваші думки повинні радувати вас, тільки в цьому випадку ви зможете досягти гармонії з самим собою.