Як привітати подругу з днем ??народження.

Подруга для дівчини - це людина, з якою, з одного боку, можна поділитися всім, чим завгодно, але з іншого боку, вухо слід тримати гостро. І все ж чудово, коли поруч є гарна подруга! А у подруги, як і у всіх людей, раз на рік трапляється день народження . Як же привітати подругу з днем народження ?
Інструкція
1
Напевно, з близькою подругою ви спілкуєтеся досить часто і щільно. В ході спілкування за деякий час до настання дня народження постарайтеся неявними шляхами з'ясувати у неї, що їй найбільше хотілося б отримати на свято. Можливо, їй щось потрібно.
2
Якщо не виходить дізнатися негласно, що вона хотіла б отримати на день народження , спробуйте у подруги про це запитати безпосередньо. Звичайно, спілкування має бути достатньо довірчим і відкритим. Якщо є хоч найменша підозра, що подруга може образитися на таку відкритість, краще так не робити.
3
Коли подарунок продуманий і придбаний, подбайте про супроводжуючих елементах: листівці, кольорах, повітряних кулях і так далі. При цьому якщо ви збираєтеся разом з подарунком подарувати квіти, подумайте про те, чи любить це ваша подруга. Як це не здасться дивним, є категорія дівчат і жінок, не найкращим чином відноситься до букетів квітів.
4
Листівка може бути придбаної в магазині, а може бути зроблена своїми руками. При цьому в неї вкладається не тільки фантазія, а й частинка вашої душі.
5
Подумайте про текстах. Постарайтеся створити оригінальне привітання, яке буде написано в листівці, а також подумайте про усну привітанні при врученні подарунка. Воно може залежати не тільки від намічених побажань, але і від того, хто при цьому буде присутній. Наприклад, ваші поздоровлення для подруги будуть абсолютно різними в присутності великої галасливої компанії і наодинці.
6
І, нарешті, пам'ятайте, привітати подругу з днем народження найкраще вийде в тому випадку, якщо в привітання буде дійсно вкладена душа. Нехай подруга відчує ваше добре участь в її житті і наявність підтримки з вашого боку в будь-який час. Додайте до цього всього трохи гумору, і у вас вийде відмінний привітання!