Як зробити роботу руки. Як зробити робота з паперу.

Робототехнологіі давно перестали бути долею футуристів і письменників з області наукової фантастики. Сьогодні роботи - це реальність, і крім корисних функцій, які вони виконують в науці та виробництві, роботи несуть і розважальну функцію. Сьогодні випускаються численні моделі роботів-іграшок, які служать для розваги власників. Коштують вони досить дорого, тому, якщо ви мрієте обзавестися іграшкою-роботом, але не маєте на це коштів, спробуйте виготовити таку іграшку самостійно. У цій статті ми розглянемо створення з підручних матеріалів механічної робо-руки.
Вам знадобиться
  • Використовуйте для виготовлення механічною руки упаковку від компакт-диска, тонкий синтетичний шнурок, трубку з гофрованого пластику (її можна купити в магазинах для будівництва та ремонту), ізоляційну стрічку і клей.
Інструкція
1
Візьміть олівець і обведіть на аркуші паперу власну долоню, щоб мати під рукою анатомічно вірну «модель» кисті руки людини. Відзначте точками місця на малюнку, де у робота розташовуватимуться шарніри - це місця згинів кожного пальця.
2
Пальці виготовте з купленої пластикової трубки невеликого діаметру. Відріжте від неї за допомогою різака п'ять трубок, довжина яких відповідає довжині від зап'ястя до кінчика пальця, так як трубки гратимуть і роль долоні, переходячи в пальці. Обчислювати відстані по малюнку власної рукі.Там, де на малюнку ви відзначали місця для згинів, на трубках потрібно буде зробити трикутні надрізи, щоб вони могли також згинатися.
3
Візьміть синтетичний шнурок. Продерніте по шнурку в кожен палець і закріпіть скотчем або ізоляційною стрічкою. Шнури потрібні для подальших маніпуляцій пальцамі.Отрежьте від коробочки від компакт-диска бічній вузький шматок пластика і приклейте його поперек на те місце, де повинна бути «долоню», під шарнірами, попередньо розташувавши пальці у вірному порядку. Додатково обмотайте долоню ізолентою. Це закріпить конструкцію.
4
Окремо прикріпіть до «долоні» великий палець, зроблений з окремою трубки і також надрізаний на місці згинів. Розташуйте його на долоні анатомічно і прикрутіть його ізоляційною стрічкою.
5
Використовуючи залишки пластику від коробки для дисків, виріжте трапецевідний шматок, який стане зап'ястям. З'єднайте кисть руки за допомогою пластикового «зап'ястя» і клею з довгою трубкою, укріпленої зсередини жорстким штирем. Щоб рука мала більш природну форму, доповніть її поролоновими вставками в отворах на пальцях і в долоні.
6
Натягуючи шнури, стирчать з довгої трубки-руки, ви можете управляти рухом пальців. Ваша механічна рука створена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YXAJqwPVE84
Зверніть увагу
Схема паперового робота-іграшки. Вам знадобляться: кольоровий принтер з папером, ножиці і клей. Оригінальний розмір аркуша зі схемою - А4. Скачайте і роздрукуйте схему створення робота, розташовану на фото нижче. Акуратно виріжте її по контуру, потім зігніть всі лінії згинів.
Корисна порада
Все отвори вирізаються за допомогою канцелярського ножа. Робити це краще до вирізання деталей. Тепер, коли всі деталі для паперових моделей-роботів вирізані, можна приступати до складання. Попередньо краще зігнути деталі згідно пунктирних лініях, щоб ще раз переконається у правильності складання. Коли будете збирати антену, намагайтеся зробити це якомога точніше. Кріпимо до голови верхню і даємо клею просохнути. Робот з паперу своїми руками готовий, і тепер ви зможете порадувати крихітку новим другом.