Як відпочити в Гоа.

Чому Гоа? Чому не традиційні Туреччина чи Єгипет? Все просто, в місцевий колорит цих країн увірвався російський дух. Сарі, Дхоті, Аюрведа, пляжі, сонце, релакс, транс - все це Гоа. Не чекайте, що вас зустріне весела анімація і запропонує конкурси. Ні, Гоа - не турецькому All Inclusive. Обслуговування там далеко від ідеалу. Гоа - найбагатший і чистий (для Індії) штат Індії, більше схожий на Європу, але з місцевими особливостями.
Інструкція
1
Отже, ви в Гоа. Як відчути всю екзотику? Для початку візьміть моторолер в прокат. Приготуйтеся, правил руху практично немає! Дороги вузькі, але якісні, багато перехресть, лежачих поліцейських, і раз у раз вибігають корови, так що поганяти вийде.
2
Що касетах покупок, то вам вдасться наблизитися до стилю місцевих. Індійська забава - це торг, ви можете знизити ціни навіть на 50 відсотків. Одяг в Гоа дешева. На 10 доларів ви зможете набити собі повний чемодан. Хоч за ціною речі і недорогі, але досить-таки красиві і якісні.
3
Що стосується проведення вечора, то обов'язково відвідайте бар Curlie's, знамениті trance party з десяти вечора до півночі проходять саме там. Куріння чилом вас розслабить і занурить в атмосферу Гоа і релакса.Еслі ви віддаєте перевагу більш тиху і спокійну атмосферу, то вам варто повечеряти в російській ресторані. В Гоа їх декілька: ресторан Москва, Дорога, Баба Яга і Чайковський. Страви там як росіяни, так і екзотичні. Співробітники ресторану ходять з дредами і в російській національному одязі. Снек-бари ви знайдете практично на кожному кроці. П'ють там в основному місцеве пиво Kingfisher, портвейн, ром Old Monk з колою і тростинний сік.
4
Захід одназначно не залишить вас байдужим. Річка впадає в море, і в нього ж сідає сонце. Приголомшливе видовище!
5
Якщо ви бажаєте перейнятися природою Гоа, то очеретяна хатина на березі моря для вас. Причому зняти її варто досить-таки недорого. Іноді поряд з хатинами бродять растамани. В тіні пальм лежать корови. Костер на березі та захід поведуть вас подалі від реальності. Незабутньо!
6
Обов'язково сходіть на екскурсії до храмів Шанта-Дурга, Шрі-Магеші. Відвідайте плантацію спецій «Савой», пам'ятники Хампі. Також вам варто побувати в заповіднику Дудхсагар. Який би вид відпочинку ви не обрали, Гоа не залишить вас байдужим!