Як вибрати мотоекіпіровку.

Основна функція мотоекіпіровки - захисна, а привабливий зовнішній вигляд коштує вже на другому місці. Безумовно, красиво виглядати хочуть усі, тому рекомендується спочатку відібрати найбільш якісні та міцні речі і вже з них вибрати найбільш привабливі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет для перегляду пропозицій на сайтах магазинів;
  • - вільний час.
Інструкція
1
Мотошлем - найважливіша частина екіпіровки. Шоломи бувають чотирьох видів: інтеграл - повністю закриває голову і підборіддя мотоцикліста, з рухомих частин тільки щиток-візор, забезпечує найкращий захист; модуляр - у нього захист підборіддя відкидається разом з Візор, тому залишається небезпека відкриття шолома при ударі; кросовий - теж інтеграл, але з додатковим козирком від пилу і без щитка-візору, оскільки використовується із захисними окулярами; відкритий шолом - не має захисту підборіддя взагалі, тому забезпечує слабкий захист і зазвичай використовується скутеристами.
2
Мотоперчатки. Другий за важливістю елемент захисту, оскільки людина при падінні інстинктивно прагне замортизувати руками. Рукавички роблять з натуральної шкіри, зі штучної шкіри і з тканини. Найкращі (але і найдорожчі) - шкіряні. Вони міцні і руки в них не потіють. Якщо не вистачає грошей на шкіряні, то краще купити текстильні, тому що в рукавичках зі штучної шкіри руки будуть постійно пріти. Пам'ятайте, що крім самого матеріалу, з якого рукавички зроблені, захист рук забезпечують ще й вшиті щитки, як тверді (пластик, карбон), так і м'які. Обов'язково зверніть увагу на розмір - будь-який елемент екіпіровки повинен бути точно за розміром, а рукава не повинні випадати з розтрубів рукавичок.
3
До вибору мотокуртки потрібно підходити з такої позиції: чим більше щитків і чим щільніше сидить - тим краще. Обов'язково повинен бути щиток, що захищає спину. Бажано, щоб мотокуртка пристібалася до штанів, інакше зовнішній вигляд буде неестетичним і на великих швидкостях ви можете продути спину. Для цього краще підбирати речі одного виробника - блискавка буде одного розміру і застібнеться без проблем.
4
До мотоштанам застосовуються ті ж вимоги, що і до куртки - побільше щитків і щоб щільно сиділи. Але при цьому штани повинні залишати вам можливість нормально рухатися, тому походіть в них під час примірки і спробуйте сісти.
5
Наколінники і налокітники досить корисні, але при використанні поверх звичайного одягу можуть вселяти помилкове відчуття захищеності. Обов'язково використовуйте їх тільки в комплекті з основною мотоекіпіровки. Вимоги до наколінники і налокітники: вони повинні бути з міцного, але трохи в'язкого пластика, з внутрішньої сторони чашечки повинна бути м'яка прокладка, кріпитися вони повинні надійно і не з'їжджати.
6
Мотоботи обов'язково повинні бути з високими халявами і укріплені щитками. Ні в якому разі не допускається шнурівка - тільки блискавки і липучка. Штани повинні заправлятися в них без проблем.
Зверніть увагу
Не економте на захисній мотоекіпіровці - вона врятує вам життя.
Корисна порада
Чим могутніше мотоцикл, тим серйозніше має бути захист. Не турбуйтеся про естетичний аспект - дотримуючись цього правила, ви будете повністю відповідати мотоцикла і, як наслідок, добре виглядати.