Як почистити машинку автомат.

Автоматичні пральні машинки полегшують життя господинь, звільняючи час для дозвілля та спілкування з семьей.В свою чергу, цей агрегат вимагає догляду для довгої справної роботи. Дотримання нескладних правил позбавить від зайвих витрат на ремонт або купівлю нової машинки-автомат.
Вам знадобиться
  • - мікрофіброві серветки;
  • - стара зубна щітка;
  • - плоскогубці;
  • - сода;
  • - відбілювач з хлором ;
  • - лимонна кислота;
  • - рідке універсальний миючий засіб;
  • - засіб для стекол або оцет.
Інструкція
1
Перед чищенням вимкніть пральну машину-автомат від електроживлення.
2
Від'єднайте шланг водопостачання, попередньо перекривши вентиль подачі води. За допомогою плоскогубців від'єднайте захисні металеві екрани. Промийте їх або, при необхідності, замініть. Приєднайте шланг до машинки і відкрийте вентиль подачі води.
3
Відкрийте дверцята. Протріть барабан і гумки ущільнювачів серветкою з універсальним миючим засобом.
4
Очистіть дверцята і скло всередині і зовні засобом для стекол або розведеним оцтом.
5
Відкрийте кришку фільтра в нижній частині машинки. Відкрутіть гвинт, підклавши велику ганчірку і підставивши лоток для залишків води. Промийте фільтр, вставте його на місце, прикрутіть гвинт і закрийте кришку.
6
Витягніть лоток з відділеннями для миючих засобів та ополіскувача. Розберіть його деталі і промийте під проточною водою за допомогою універсального миючого засобу. Якщо необхідно, попередньо замочіть лоток в теплій воді на деякий час.
7
Очистіть від залишків порошку і ополіскувача гніздо для лотка.
8
Для того щоб почистити машинку-автомат від накипу, 2-4 рази на рік (залежно від жорсткості води) запустіть машину без білизни. У відділення для порошку насипте 100 г лимонної кислоти або спеціальний засіб, виберіть режим «Бавовна» і максимальну температуру.
9
За допомогою серветки та рідкого універсального засобу очистіть пральну машину зовні.
10
Витріть насухо внутрішні і зовнішні поверхні машинки-автомат.
Зверніть увагу
Щоб мотор машинки-автомат не перегрівався, між пранням робіть перерву не менше часа.Для запобігання появи цвілі на деталях пральної машини протирайте насухо гумки ущільнювачів і барабан після закінчення прання. Дверцята потрібно тримати відкритою, а лоток для миючих засобів - витягнути або видвінуть.Для чистки від накипу не перевищуйте дозування лимонної кислоти або спеціальних засобів, т.к. вони можуть зруйнувати гумки ущільнювачів.
Корисна порада
Для чищення важкодоступних місць використовуйте стару зубну щетку.Места, уражені цвілевим грибком, обробіть содою або відбілювачем з хлором. Потім увімкніть режим «Полоскання» .При появі неприємного запаху з машинки-автомат запустіть її без білизни в режимі «Бавовна» на максимальній температурі з 2 склянками хлорного відбілювача або оцту. Після цього включіть режим «Полоскання».