Як накачати внутрішню сторону стегна. Як накачати стегна з внутрішньої сторони.

Жінки часто незадоволені станом внутрішньої поверхні стегон. В'ялі м'язи і нерівна поверхня шкіри псують навіть саму струнку фігуру. Виправити становище допоможуть регулярні тренування, що включають вправи на внутрішні м'язи стегна .
Інструкція
1
Встаньте біля стіни, руками зіпріться об поверхню. Перенесіть вагу тіла на ліву ногу, праву відведіть в сторону і вгору. Робіть правою ногою руху по типу маятника то вліво, то вправо. Зробіть 20-30 повторень вправи і поміняйте ноги місцями.
2
Сядьте на підлогу, ступні з'єднаєте, коліна розведіть в сторони, упріться в них долонями. З видихом натисніть на коліна, і штовхайте їх до підлоги. Утримуйте тиск 5-7 секунд, на вдиху розслабте руки. Повторіть вправу 7-10 разів.
3
Ляжте на підлогу, підніміть випрямлені ноги вгору, руки покладіть вздовж тіла. На вдиху максимально розведіть ноги в сторони, з видихом з'єднайте їх. Повторіть вправу 20-30 разів.
4
З попереднього вихідного положення виконуйте вправу «ножиці». На вдиху розводите ноги в сторони, з видихом схрещуйте їх в стегна х. Виконуйте вправу 3 хвилини.
5
Зігніть ноги в колінах, помістіть між ними м'яч. З видихом натисніть колінами на м'яч, немов намагаєтеся їх звести. Утримуйте тиск 5-10 секунд, потім на вдиху розслабте м'язи. Повторіть вправу 7-10 разів.
6
Лежачи на спині, притягну п'яти якомога ближче до сідниць. Випряміть праву ногу і підніміть її вгору. З видихом опустіть ногу вправо і вниз, але не торкайтеся підлоги. Робіть погойдують, ногою вгору - вниз протягом 1-2 хвилин. Повторіть вправу лівою ногою.
7
Підніміть прямі ноги вгору. Праву ногу опустите в сторону, і описуйте їй круги. Амплітуду ногою намагайтеся робити найбільш максимальну. Зробіть 10-15 кіл в одну сторону, поміняйте напрям руху. Повторіть вправу на ліву ногу.
8
Відмінне вплив на внутрішні м'язи стегон надають стрибки зі скакалкою, біг по пересіченій місцевості, плавання, скелелазіння. При будь-якому відповідному випадку виконуйте подібні силові навантаження.
Часто жінок турбує своєю недосконалістю внутрішня поверхню стегон. В'яла шкіра, жирові відкладення, целюліт - все це псує вигляд жіночих ніг. Допоможе виправити дану проблему ряд вправ, спрямованих на підвищення тонусу внутрішніх м'язів стегон. Виконуйте цей комплекс 3 рази на тиждень і побачите, як поступово в'ялість йде, а їй на зміну приходить приємна пружність м'язів і шкіри.
Інструкція
1
Сядьте на стілець, між колін затисніть м'яч середнього розміру. З видихом спробуйте звести коліна разом, долаючи пружність м'яча. На вдиху розслабте м'язи. Повторіть вправу 25 разів.
2
Ляжте на підлогу, ноги підніміть вгору, руки заведіть за голову. Розведіть ноги якомога ширше, потім повільно зведіть їх разом. Зробіть 25-30 повторень. Трохи поміняйте принцип виконання вправи: ноги витягніть під кутом 60 градусів над підлогою, потім робіть розведення і зведення.
3
Підніміть ноги вгору, долонями упріться в підлогу. На вдиху відведіть в сторону тільки праву ногу, ліву продовжуйте тримати під прямим кутом до підлоги. Робіть погойдують, правою ногою вгору-вниз протягом 2 хвилин. Поверніть ногу на колишнє місце і повторіть теж саме лівою ногою.
4
Ноги продовжуйте тримати під прямим кутом. Протягом 5 хвилин виконуйте вправу «ножиці». При цьому ноги розводите максимально широко, а, роблячи перехрещення, рухайте їх дуже повільно. Наступні 5 хвилин виконуйте вправу - «велосипед». Імітуйте їзду на цьому виді транспорту, але не забувайте максимально випрямляти ноги при русі.
5
Ляжте на правий бік, руки покладіть, як вам зручно. Ліву ногу зігніть і поставте ступню перед правим коліном. Підніміть праву ногу на висоту, яку дозволить вам зігнута ліва нога. І робіть пружні руху вгору-вниз 50-60 разів. Повторіть вправу лівою ногою.
6
Встаньте прямо, руки вздовж тіла. З видихом опустіть верхню частину тіла вниз, долоні покладіть близько ступень. На вдиху зігніть ноги і присядьте, направивши коліна в сторони. П'яти від підлоги намагайтеся не відривати. Робіть цю вправу 1-2 хвилини.
7
Встаньте біля стіни, спираючись на неї долонями для рівноваги. Підніміть праву ногу вгору і вправо, потім перенесіть її вліво. Зробіть 30-40 махів і поміняйте ногу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5KuayLiF94A