Як прибрати запах в мікрохвильовці. Як прибрати неприємний запах в мікрохвильовці.

На сьогоднішній день у більшості з нас в будинку є мікрохвильова піч. Як правило, використовується вона для розігріву їжі або для приготування нескладних страв. Якщо під час приготування в мікрохвильовці їжа підгоріла, або після приготування недостатньо добре промита внутрішня поверхня печі, в ній може з'явитися неприємний запах. Існує декілька простих способів, щоб позбутися від нього.
Інструкція
1
Почистіть внутрішні стінки мікрохвильовки зубною пастою. Не потрібно купувати дорогу, прекрасно підійде найдешевша. Це відмінно допомагає вивести неприємний запах.
2
Після кожного приготування в печі залишайте її дверцята відчиненими.
3
Змішайте воду з оцтом і помийте цим розчином стінки печі. Оцет відмінно дезінфікує і усуває запах і. Не нагрівайте дану суміш, почнеться хімічна реакція.
4
Поставте в мікрохвильовку ємність з водою і лимоном. Кип'ятіть 7 хвилин на повній потужності. Після цього залиште дверцята відкритими.
5
Зваріть слабка кава без цукру, дайте охолонути і протріть нутрощі печі цим напоєм.
6
Розчиніть у воді питну соду. Протріть стінки мікрохвильової печі. Запах зникне.
7
У великих супермаркетах і торгових центрах завжди знайдуться різні «поглиначі запах ов». Запитайте консультанта, і він вам обов'язково вкаже прилавок, де вони лежать. Купіть і, користуючись інструкцією із застосування, видаліть нехороший запах в мікрохвильовці .
8
Звичайна сіль непогано допоможе прибрати запах в мікрохвильовці . Насипте її рівним шаром на широке блюдечко і залиште в печі на ніч із закритою дверцятами. Сіль вбере в себе запах і.
9
Якщо на стінках мікрохвильовки засохли фрагменти їжі, то можна без особливих зусиль їх прибрати. Налийте в ємність з водою трохи миючого засобу для посуду. Поставте в піч на 10 хвилин на всю потужність, але стежте, щоб вода не википіла. Шматочки їжі размягчатся, і ви з легкістю приберете їх. Просто протріть стінки вологою тряпочкой.В магазинах побутової техніки сьогодні продаються пристосування - спеціальні пластикові кришки для мікрохвильових печей. Ними закривають розігрівають блюдо, в результаті все бризки від продукту залишаються на їх внутрішній стороні. відмити кришку значно легше, ніж внутрішню поверхню печі СВЧ.
10
Покладіть всередину мікрохвильовки цибулину, розрізану навпіл, і закрийте дверцята грубки. Лук відмінно дезінфікує і видаляє запах.
11
Розтлумачте кілька таблеток активованого вугілля, покладіть їх на блюдце і відправте в виключену мікрохвильовку на ніч.