Як озеленити ділянку.

Озеленення ділянки передбачає посадку саджанців. Виконується цей вид робіт на ділянках, які потребують реконструкції, реставрації, а також капітального ремонту. У більшості випадків ділянки озеленюють «з нуля». Якщо є старі посадки, то виробляють лише часткову висадку молодих рослин.
Інструкція
1
Одним з найважливіших видів ландшафтних робіт вважається озеленення території. Саме від того, наскільки якісні саджанці, напряму залежатиме зовнішній вигляд ділянки. Дану діяльність потрібно починати з підготовчих робіт. Необхідно проаналізувати хімічний склад грунту, очистити ділянка від різного сміття, скласти грунтові субстрати для висаджуються. Також обов'язково потрібно виконати підготовку посадкового матеріалу - дерев, чагарників, квіткових рослин і трав.
2
Після того як розроблений ландшафтний проект, і закінчений підготовчий етап дачного озеленення, можна приступити до роботи з благоустрою території. Рекомендується заздалегідь закінчити всі роботи з укладання доріжок, будівництва альтанок і водойм. Саме після цього можна буде без проблем займатися посадкою молодих рослин. В іншому випадку вам доведеться неодноразово пересаджувати рослини з місця на місце.
3
Висадку рослин на ділянка найкраще виконувати поетапно. Для початку необхідно посадити крупномери, а тільки потім - невеликі дерева і чагарники. Виконання робіт з озеленення в такій послідовності допомагає уникнути пошкодження молодих посадок при транспортуванні крупномірних дерев. Також варто відзначити, що крупномери - основа ландшафтної композиції. Саме навколо великих дерев проводиться посадка інших. Якщо на ділянці до посадки було багато будівельного сміття, то найкраще підсипати привізною родючий грунт. Іноді ж потрібна заміна грунту з посадочних ям на привізною грунт.
4
Далі можна переходити до озеленення ділянки. Займіться укладанням газону. Саме газон виступає завершальним акордом ландшафтних робіт. Ділянка після укладання відразу придбає закінчений і акуратний вигляд.