Як створити клінінгову компанію.

Клінінговий бізнес в Росії - це досить перспективне власну справу. Конкуренція в цьому секторі невелика, відповідно, і поріг для входження на ринок - низький. Що ж потрібно для того, щоб відкрити власну клінінгову компанію ?
Вам знадобиться
  • Необхідний набір обладнання і техніки для прибирання житлових та виробничих приміщень, а також кошти на оплату персоналу і реклами.
Інструкція
1
Зверніться до податкової інспекції для реєстрації ПБЮЛ або індивідуального підприємця. Якщо клінінгова компанія планує обслуговувати безліч виробничих приміщень, а також працювати з приватними особами, можна зареєструвати ВАТ і залучити додаткових інвесторів для розкрутки та розвитку бізнесу.
2
Орендуйте офіс і приміщення для зберігання техніки та обладнання. Необов'язково орендувати офіс в центрі міста, адже працювати ви будете на території клієнта, а приймати замовлення можна і зовсім через інтернет або по телефону. До речі, в офісі обов'язково необхідно встановити ці апарати, а також оргтехніку (принтер для роздруківки договорів, модем для виходу в інтернет і власне комп'ютер).
3
Закупити необхідне обладнання - роторну машину, ковромойку і декількох насадок для різноманітних поверхонь. Обов'язково придбайте мінімальний набір хімікатів - порошок для чищення килимів, шампунь для ламінату, паркету та інших поверхонь, очищувач стекол. Якщо ви плануєте займатися прибиранням прибудинкової території або території підприємства вам буде потрібно трактор, лопати, мітли.
4
Найміть персонал. Обов'язково звертайте увагу при прийомі на роботу прибиральників на їх працьовитість, пунктуальність, старанність, досвід роботи, а не на освіту і кваліфікацію.
5
Розробіть рекламу своєї клінінгової компанії. Найефективнішим способом заявити про себе в цьому сегменті є прямі продажі, тобто звернення безпосередньо на підприємства, а також реклама в мережі bнтернет. Можливо, буде потрібно створення власного сайту, якщо ви плануєте розвивати свій бізнес і обслуговувати відразу декілька десятків клієнтів.
6
Приступите до роботи, обов'язково проводите акції і надавайте знижки, нехай навіть невеликі, своїм постійним клієнтам.
Зверніть увагу
Успішність бізнесу в клінінговому секторі залежить від співвідношення «ціна - якість», на основі якого і формується клієнтська база.
Отже, ви вирішили відкрити власну клінінгову компанію? Багато хто сьогодні вже надають послуги з прибирання приміщень і хочуть досягти нових успіхів в малому бізнесі. Не варто обмежувати себе у власних бажаннях.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - миючі засоби та обладнання;
  • - ліцензії;
  • - співробітники.
Інструкція
1
Визначте, який тип прибирання ви хочете надавати. Це може бути прибирання житлових будинків, чистка килимів, миття вікон, чистка комерційних приміщень або пралень.
2
Дослідіть можливості для бізнесу у вашому регіоні. Розберіться в тенденціях ринку, місцевої конкуренції, поточних цінах, планованого прибутку та оцініть ваші варіанти для інвестицій.
3
Подумайте, чи хочете ви працювати неповний робочий день або ж, можливо, цілодобово. Вам потрібно буде покласти додаткові зусилля, якщо ви плануєте даний бізнес в якості основного джерела доходу.
4
Вирішіть фінансові питання. Перевірте всі банківські рахунки, вклади, акції або будь-які інші джерела доходу і отримаєте справедливе уявлення про ваше фінансове становище. Це допоможе дізнатися ваші інвестиційні можливості на даний момент.
5
Почніть розвиток бізнесу з мінімальними інвестиціями. Клінінгова компанія не вимагає значних витрат на обладнання, навчальні курси, технічне обслуговування та набори для чистки приміщень. Ви можете почати роботу прямо з дому (або зняти невеликий офіс, якщо є можливість) з декількома основними миючими засобами: мітлами, швабрами, розчинами і пилососами. Вам також може знадобитися транспорт для доставки робітників і матеріалів для прибирання на місці призначення.
6
Орендуйте достатню площу для зберігання пральних машин та сушильних камер, якщо ви плануєте додатково обладнати пральню. Розгляньте необхідність додаткових інвестицій для закупівлі обладнання.
7
Найміть і навчіть співробітників-прибиральників. Їх обов'язки залежатимуть від вашого бюджету і вимог. Ви зможете найняти більше співробітників, коли бізнес почне розширюватися.
8
Уточніть юридичні формальності, які необхідно виконати перед початком бізнесу. Вам можуть знадобитися деякі документи, такі як ліцензії або страховка, які можна отримати у місцевих органів влади.