Як зробити модель автомобіля. моделювання автомобілів.

Моделювання - це захоплення, яке користувалося популярністю в минулому і користується популярністю в наші дні. Багатьом здається, що зробити красиву діючу модель автомобіля складно, але насправді це не так - якщо у вас є інструкція з схемою крою та потрібні матеріали, модель може бути зібрана досить швидко навіть початківцям.
Вам знадобиться
  • Як основний матеріал використовуйте тонкий картон і щільну креслярську папір. Також візьміть декоративну папір, якою можна буде прикрасити зовнішній вигляд моделі, і блискучу прозору пакувальну плівку, з якої ви зробите дзеркала і вікна. Крім того, знайдіть дерев'яні палички діаметром 0.5 см для осей, клей і дріт, а також маленький двигун, що працює на батарейках.
Інструкція
1
Знайдіть викрійку моделі, наприклад, «Камаз», і почніть збірку з нижньої частини моделі, деталі якої потрібно вирізати з чорної щільного паперу.
2
Виріжте деталі рами. Проріжте в викрійці рами отвори для осі відповідно до позначень на схемі, а потім по лініях і позначенням зігніть і склейте деталі. У готовій склеєних рамі повинно залишитися отвір, в який ви помістіть електромотор. До установці електромотора, осей та супутніх дрібних елементів підійдіть з усією увагою. Після цього склейте і виріжте поворотний пристрій з втулками, скобами і віссю.
3
Після того, як поворотний механізм, мотор і рама будуть об'єднані, починайте збірку коліс. Подивіться, скільки коліс передбачено у вашій моделі і вирізуйте заготовки, а потім склеюють їх між собою, залишаючи отвір для осі.Соедініте колеса по інструкції, вклейте в них шайби та інші дрібні деталі. Передні колеса надіваються на вісь поворотного пристрою, який ви вже зібрали.
4
Після того, як основа з колесами зібрана, почніть вирізати і склеювати корпус. Якщо ваша машина - «Камаз» або подібний вантажний автомобіль, то корпус складається з кабіни і кузова, якщо машина легкова - у вас буде викрійка цільного корпуса-седана.Вирежьте з щільного паперу викрійку кабіни, зсередини вклейте заздалегідь вирізані квадрати вікон і лобового скла. Окремо виріжте двері, кришку капота або багажника. Зробіть з кольорової плівки або пластика фари. Зміцніть кабіну зсередини щільним картоном.
5
Тепер, коли всі елементи приклеєні до кабіні, склейте її за інструкцією і прикрасьте зовні декоративним папером або пофарбуйте фарбою яскравого цвета.После цього розмітьте на папері викрійку кузова і виріжте її. Кузов повинен бути також укріплений картоном.Отдельно виріжте і склейте борта, які ви приклеїте до кузова з боків.
6
Порядок складання автомобіля починається з нижньої рами, на якій встановлюється кабіну. Кабіну або приклейте, або прикріпіть на кронштейні, щоб вона могла рухатися і відкидатися. Попереду кабіни приклейте бампер і значок з номером і маркою машіни.Сзаді кабіни приклейте запасне колесо і додаткові елементи - акумулятори, ящики, кронштейни, бензобак і так далі.
7
З дроту зробіть важіль для підйому кузова. Прикріпіть до рами кузов з заднього боку кабіни. Після того, як автомобіль буде повністю зібраний і склеєний, а електромотор приєднаний до механізмів коліс, підключіть його до пульта управління і повірте працездатність механізму.