Як організувати доставку суші. Як відкрити доставка суші.

Японська кухня стає популярнішою з кожним роком. Замовити суші додому або в офіс - це означає влаштувати для себе маленьке свято. Таким чином, доставка суші може стати досить прибутковим і перспективним бізнесом, якщо його правильно організувати.
Вам знадобиться
  • приміщення під кухню; обладнання; мінімальний набір продуктів та інгредієнтів; посуд; кухар, знайомий з приготуванням японських страв; диспетчер для прийняття замовлень; особистий автомобіль для доставки; телефон або доступ в інтернет для зв'язку з клієнтами; кошти на рекламу.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в податковій інспекції як індивідуальний підприємець. Якщо ви надалі вирішите розвивати свій бізнес і відкрити, наприклад, японський ресторан, можна зареєструватися як ТОВ. Після реєстрації зверніться в пожежну інспекцію та в санітарно-епідеміологічну службу для отримання дозволу на заняття бізнесом у сфері харчування.
2
Орендуйте приміщення та обладнайте його. На кухні помістіть стіл для оброблення та приготування суші . Закупити ножі, обробні дошки, виделки, ложки, каструлі та інші види кухонного начиння. Обов'язково купіть ланч-бокси, в які ви будете упаковувати замовлення, зубочистки, одноразові японські палички. Заздалегідь знайдіть постачальників або той ринок, де ви будете купувати продукти (рис, рибу, морські водорості). Придбайте холодильну камеру для зберігання продуктів.
3
Організуйте пункт прийняття замовлень, де обов'язково повинен бути встановлений комп'ютер з виходом в інтернет і прямий телефон для приймання та обробки замовлень.
4
Найміть персонал - шеф-кухаря, шофера для доставки суші і диспетчера для прийняття замовлень. Шеф-кухар обов'язково повинен вміти готувати різноманітні суші . Бажано взяти цього співробітника з багатим досвідом роботи. Шофер повинен бути ввічливим і акуратним, саме з ним будуть найчастіше зустрічатися клієнти, а значить його зовнішній вигляд буде визначальним при формуванні враження про ваш бізнес. А ось диспетчер повинен бути чуйним, з приємним голосом і ввічливим. Він буде приймати замовлення, а значить повинен вміти спілкуватися з клієнтами.
5
Зробіть своїй доставці суші рекламу. Надрукуйте листівки з фотографіями готових страв і зазначенням цін. Додайте оголошення про доставку суші в мережі інтернет і на телебаченні.
Корисна порада
Пам'ятайте - тільки хороша репутація і доброзичливе ставлення до всіх клієнтів стануть запорукою успішності вашого бізнесу з доставки суші.