Як прибрати запах в будинку.

Нас оточують мільйони ароматів, але багато з них не зовсім приємні для людського нюху. Але запах - це необхідний атрибут, сигнал для того, щоб виявити, що щось іде не так. Вчені з'ясували, що запах і являють собою лише молекули, що переносяться потоком повітря. Коли їх концентрація досягає певного рівня, то вони розпізнаються як пахощі, або навпаки, як сморід. Усунення запах ов слід проводити в кілька етапів.
Вам знадобиться
  • - чистячі і миючі засоби;
  • - ганчірочки і губки;
  • - освіжувач повітря.
Інструкція
1
Перш за все варто пошукати джерело неприємного запах а. Як правило, їх основна маса виходить із кухні. Проведіть ревізію холодильника, викиньте зіпсовані продукти і обробіть полички спеціальним миючим засобом.
2
Почистіть антибактеріальними санітарними гелями раковину, перевірте, чи не засмітився слив. Намагайтеся не чекати, поки сміттєвий бак заповниться повністю, викидайте сміття якнайчастіше. Використовуйте спеціальні мішки, вони дуже зручні і захистять бак від в'ївся бруду і запах ів. Перевірте труби, можливо, вони протікають і залишають затхлий запах застоялася. Якщо ви знайшли причину, то постарайтеся її усунути самостійно або викличте фахівців.
3
Коли запах ом просочився весь будинок, необхідно провести генеральне прибирання. Протріть все миються поверхні вологою ганчірочкою змоченою в мильному розчині. А паласи почистіть спеціальним засобом для килимових покриттів.
4
Деякі аромати з'являються через недостатнє провітрювання приміщення. Намагайтеся щодня, хоча б по 15 хвилин створювати в домі якийсь протяг, повітряні маси понесуть застояне повітря, а свіжий аромат заповнить кімнату. Використовуйте різні вентилятори для переміщення повітряних мас, але це буде доцільно лише тоді, коли зворотна їх сторона виходить на вулицю, і використане повітря не затримується в домі. В іншому випадку це буде марне переміщення повітря по колу.
5
Зараз багато домашні кондиціонери забезпечені спеціальними фільтрами, що очищають повітря від пилу, мікробів і неприємних запах ів. Якщо у вас є така можливість, купите кондиціонер, ви не пошкодуєте! Вам знадобиться лише час від часу міняти і очищати фільтр.
6
Ну і звичайно, використовуйте освіжувачі повітря. Зараз можна не піклуватися про періодичне розпиленні засобу, все зробить за вас автоматичний прилад. А вам залишиться тільки насолоджуватися приємним ароматом свіжості.