Як грати на вертушках.

Стати діджеєм - мрія багатьох молодих людей. Однак багатьох зупиняє той факт, що для досягнення своєї мрії необхідно накопичити великий багаж знань про складну музичної техніці. Мова йде про DJ-контролері, прозваному в народі "вертушкою". Страх перед даними агрегатом легко розвіяти, покроково вивчивши процес роботи діджея.
Інструкція
1
Підберіть музику. Насправді, це найважливіший етап у всій роботі діджея. Музика не пишеться ним безпосередньо під час програвання. DJ-контролер, мікшер та інші пристосування необхідні лише для налаштування звуку і коректування деяких довільних звукових ефектів, таких як скретч.
2
Вивчіть ваш контролер. Залежно від ціни, вертушка може бути одинарна йди здвоєна, що дозволяє плавно переходити з однієї композиції на іншу. Також вартість впливає на кількість і якість перемикань різних ефектів. Як правило, в стандартний набір входять ефекти відлуння, перевантаження, регулювання низьких, середніх і високих частот. Якщо ж ваша вертушка являє собою "голий млинець", докупіть окремо мікшер, так як саме на нього покладається велика частина роботи ді-джея.
3
Навчіться орієнтуватися серед всіх доступних вам "примочок". Грайте і імпровізуйте. Чим більше ви прокрутіть треків і внесете в них своїх доповнень, тим швидше ви навчитеся робити це на автоматі.
4
Будьте готові до всього. Пам'ятайте, що від стилю музики, залежать і ефекти, якими необхідно володіти. Працюючи в клубі, вам доведеться працювати з дуже різноманітним жанровим репертуаром, починаючи від D'n'B і закінчуючи танцювальним варіантом 90-х.
5
Слухайте, як грають DJ-гуру. Орієнтуйтеся на тих, хто вже досяг вершин професіоналізму в цій справі. Підберіть вихідні треки, прослухайте, що вносили в них діджеї і спробуйте повторити. Ви повинні відчути музику, щоб у вас вийшла злагоджена композиція, а не набір скрипів і брязкотом.
Корисна порада
Пишіть музику самі. Як правило, популярні треки вже доведені до логічного завершення і що-небудь додати в них дуже складно. Спробуйте написати власну клубну композицію, яку безпосередньо під час програвання можна було б доповнювати за допомогою вертушок.