Як зібрати на квартиру.

Сьогодні мало хто відмовиться мати свою власну квартиру . Більш того, багато шалено цього хочуть, але як досягти своєї мрії, знають одиниці. Якщо просто щомісяця відкладати невелику суму, то перш ніж ви купите своє власне житло, минуть десятиліття. Але якщо обдумано інвестувати свої грошові накопичення, то купити квартиру можна набагато швидше.
Інструкція
1
Складання планаЧтоби відповісти собі на питання "Як накопичити на квартиру ?", Потрібно визначитися, яку суму від сімейного бюджету зможете відкладати щомісяця. Від цього і залежить час, який знадобиться на покупку власного житла.
2
Вибір організації, куди будете вкладати грошові кошт цьому етапі потрібно ознайомитися з усіма умовами, які пропонують ПІФи (пайові інвестиційні фонди) і банки (депозити). Половину доходу, а також свої заощадження можна направляти кожен місяць в змішаний ПІФ. Вибирати варто "середнячка", який показує стабільний дохід, але не лідирує серед решти за показником зростання (як показує практика, такі по закінченню певного часу стають аутсайдерами). За останні роки середня прибутковість цих інвестицій становить приблизно 37% річних.
3
Інвестування грошових накопленійКак показує практика, вкладення 10 тисяч рублів на місяць надає на сімейний бюджет найменший дискомфорт. Природно, помножити її за короткий час реально тільки при правильній стратегії. Вкладаючи суму в 10 тисяч рублів на банківський депозит, наприклад, з 12% -ної ставкою, через рік ви вже отримаєте капітал в 260 тисяч рублів.
4
Покупка квартири по іпотекеПеред тим як укласти договір, потрібно ознайомитися з усіма документами та вимогами. Першочергово потрібно орієнтуватися на розмір початкового внеску.
Зверніть увагу
Можна заробити набагато менше, ніж планувалося з самого початку. Таке трапляється, якщо женешся за великими відсотками. Багато хто також здійснюють такі помилки, вкладаючи капітал в індексний фонд. Але в інших випадках досягти бажаного результату можна набагато швидше, хоча таке вкладення відрізняється великими ризиками.
Корисна порада
Якщо збирати гроші старим способом - "гроші в панчоху", то вийде накопичити хіба що на перший внесок по іпотеці. Не бійтеся вкладати гроші. Але перш ніж їх вкласти, уважно вивчіть історію організації та договору, які будуть з ними полягати. Комбінування грошових вкладень під відсоток та іпотеки дає можливість значно зменшити час на покупку власного житла.