Як в'язати шаль. в'язання гачком шаль віяло.

накинути на плечі узорная шаль завжди була окрасою женщіни.Летнімі вечорами в'язана шаль не тільки зігріє, а й буде ефектним доповненням до будь-якого вбрання. При базовому умінні в'язати гачком, ви зможете створити ексклюзивний предмет вашого гардеробу.
Вам знадобиться
  • Гачок №3,5
  • Вага вовни 350гр.
Інструкція
1
Малюнки в'язок: "черепашки", "віяла", пишні стовпчики.
2
"Ракушка" складається з 8 витягнутих стовпчиків з накидом, вивязанних з однієї петлі підстави. Витягнутий стовпчик в'яжіть як звичайний стовпчик з нікідом, але після накиду петлю на гачку витягніть на 1,5 см.
3
"Віяло" складається з 4 кручених стовпчиків, вивязанних з однієї петлі підстави. Для виконання крученого стовпчика 25 раз нікіньте нитку на гачок, введіть гачок в петлю підстави, витягніть робочу нитку, знову нікіньте нитку на гачок і протягніть її через петлю і всі нікіди, що знаходяться на гачку.
4
Початок вязанія.Свяжіте ланцюжок з 218 повітряних петель. Пров'яжіть 1 ряд стовпчиками з накидом.
5
Візерунок шалі виконується на лицьовій стороні роботи. Все виворітні ряди в'яжіть однаково - 5 повітряних петель стовпчиками без накиду прикріплюють в центрі малюнків і між ними. На початку і наприкінці кожного ряду узор НЕ довязивайте, скорочуючи довжину ряду з двох сторін на половину "черепашки".
6
1 ряд: 13 "черепашок", 1 "віяло", 13 "черепашок". Між візерунками пров'язуйте один стовпчик без накиду.
7
3 ряд: 12 "черепашок", 2 "віяла", 12 "черепашок".
8
5 ряд: 11 "черепашок", 1 "віяло", 1 "ракушка", 1 "віяло", 11 "черепашок".
9
Число "черепашок" в подальших рядах зменшуватиметься, в центрі вийде подвійний ромб з "віял". В 27 ряду повинна залишитися одна "черепашка".
10
Обвяжіте шаль ланцюжками з 5 повітряних петель, прикрепляйте їх стовпчиками без накиду на крайні "черепашки" .Края шалі можна обробити кистями.