Як лакувати двері.

Хоча на сьогоднішній день ринок пропонує величезний вибір дверей на будь-який смак, багато споживачів віддають перевагу дерев'яним. Деревина - це живий і досить примхливий матеріал, який дихає і вбирає вологу, і з цієї причини виріб може поміняти форму, відтінок, потріскатися і навіть згнити. Дерев'яні двері можуть бути як з масиву, так і з шпони. Незалежно від цього, щоб ваша двері прослужила довго і зберегла первозданний природний вигляд, обов'язково залакіруйте її. Двері буде виглядати «солідніше» і прослужить довше.
Інструкція
1
Якщо ваші двері не була покрита лаком фірмою-виробником, освойте процес лакування та полірування в домашніх умовах. Ці процеси вимагають скрупульозного підходу, адже при неакуратному виконанні недоліки на дверях будуть помітні навіть дилетантам.
2
Сам по собі процес лакування нескладний, він полягає в нанесенні лаку (декількома шарами) на поверхню двері . Лакується зазвичай дверне полотно, коробка і наличники, для цього знадобляться, звичайно ж, інструменти та матеріали, такі як: малярська кисть, малярський шпатель, наждачний папір з дрібним абразивом, лак і розчинник (іноді ще шпаклівка).
3
Приділіть достатню увагу підготовчому процесу. Поверхня двері необхідно гладко вишкуріть і усунути сколи, не залишати непрошліфованих ділянок.
4
Закінчивши підготовку, можете наносити лак, який, звичайно ж, приховає залишилися можливі недоліки і перетворить поверхню в рівну і досить гладку. Крім того, шари лаку мають властивості, що перешкоджають розбухання двері (проникненню і вбирання вологи) і зворотному процесу - усихання, а так же інших небажаних наслідків впливу навколишнього середовища, таким як гниття і викривлення.
5
Обов'язково виберіть тип лаку, відповідний вашому виробу. Це можуть бути звичні поліуретанові або алкідні лаки або, враховуючи вплив лакофарбових матеріалів на повітряне середовище приміщень, більш нешкідливі сучасні лаки, які тепер проводяться на водній основі.
6
Ці лаки завдяки своєму «легкому» складом більш безпечні і екологічні, вони відповідають «євростандартом», естетичні, прості у використанні, пожежобезпечні, довговічні, мають достатню міцність і необхідну еластичність.
Зверніть увагу
Лакировка буває різного типу, все залежить від того, який ви використовуєте матеріал і яким бажаєте бачити кінцевий результат: - прозора лакування, коли на внутрішні і зовнішні поверхні дверей лак наноситься особливо твердий і стійкий, тонким шаром; - тонована лакування , коли перед нанесенням стійкого і твердого лаку спочатку наноситься кольоровий барвник; - фарбована лакування, коли всі поверхні дверей покриваються матовим або блискучим лаком в декілька шарів; - фарбована лакування з блискучою обробкою (на поліуретановій основі). Це покриття при змішуванні зі спеціальними складовими утворює досить міцну, блискучу плівку з високоотражающім ефектом.