Як постригти каскад.

Каскадна стрижка дуже популярна серед жінок різного віку. Вона не вимагає довгої укладання, але при бажанні з неї можна зробити красиву і елегантну зачіску. Ця стрижка підходить практично для всіх типів волосся. Тонкі, ослаблені волосся, позбавлені об'єму, завдяки каскаду будуть виглядати гущі і об'ємніший. Красиво виглядає ця стрижка і на хвилястих, і на прямих волоссі. Виконується вона досить просто, її зможе зробити навіть початківець перукар.
Вам знадобиться
  • Гребінець, ножиці прямі і філіровочние, шпильки для волосся, фен, мус для укладання
Інструкція
1
Підготуйте голову клієнту до стрижки. При необхідності вимийте її, і просушіть рушником, поки волосся не стануть вологими. Добре розчешіть їх. Розділіть волосяну частину голови на такі зони: тім'яну, скроневі і середню частину потиличної зони, заколіть волосся, щоб вони не заважали.
2
На маківці відокремте пасмо товщиною приблизно 2 см, витягніть її перпендикулярно голові і підстрижіть на тій висоті, якої вам хочеться. Тільки дивіться, щоб вона не вийшла дуже короткою, інакше, коли волосся висохне, вона буде стирчати в різні боки. Ця пасмо буде контрольної, інші волосся потрібно стригти, орієнтуючись на неї.
3
Тепер займіться потиличної зоною голови. Розділяючи волосся горизонтальними або вертикальними проділами, підтягуйте їх до контрольної прядки і зрізайте прямим зрізом на її рівні. Таким способом обробіть всю потиличну зону.
4
Тепер підстрижіть тім'яну зону. Її можна постригти декількома способами. Можна рухатися від верхівки до чола, відокремлюючи пасма горизонтальними проділами, зрізати на рівні контрольної. При цьому відчісуйте волосся під прямим кутом до голови. Другий спосіб схожий на перший, тільки, коли підстригаєте волосся, орієнтуйтеся не так на контрольну, а не попередню прядку. При цьому методі стрижки, волосся у лоба будуть трохи коротше, ніж на маківці.
5
Підстрижіть скронево-бічні зони. Також підтягуйте волосся до пасмам тім'яної зони вертикально вгору і зрізайте на їх рівні.
6
Після того, як обробите всі зони, начешіть волосся вперед і при необхідності підрівняйте. Оформіть чубок, якщо необхідно зробіть филировку.
Зверніть увагу
Укладати таку стрижку дуже легко і швидко, достатньо буде пінки для укладання й фена. Нанесіть на корені вологих волосся трохи мусу, і просто, збиваючи волосся руками, висушіть їх. В результаті вийти гарна, пишна зачіска. Можете на кінчики волосся нанести гель або віск, щоб вони красиво завивалося. Якщо у вас волосся хвилясте, але ви хочете їх випрямити, то скористайтеся праскою. На прямому волоссі каскадна стрижка теж виглядає добре, особливо, якщо перед укладанням нанести засіб для блиску і сяйва волосся.