Як прибрати подряпину з екрану. Як видалити подряпини на телефоні за допомогою зубної пасти.

Складно собі уявити в наш час людину без телефону. У кожного з нас в кишені або сумочці завжди мобільний телефон. Мобільні у нас різні, а наслідки експлуатації телефону однакові. Рано чи пізно на дисплеї або корпусі з'являються подряпини. В результаті хтось змінює корпус, хтось сам телефон, ну а хтось намагається ці дефекти видалити. Не варто через пари подряпин купувати новий телефон. Існує багато способів реставрації.
Інструкція
1
Використовуйте для маскування подряпин на дисплеї телефону спеціальні засоби. Є паста під назвою ГОІ. Так вона названа в честь інституту, де її розробили - Державний Оптичний Інститут. Спочатку очистіть екран від забруднень.
2
Маленький камінчик пасти натріть на клаптик твердої вовняної тканини і втирайте нею місця з подряпинами. Для досягнення ефекту знадобиться години півтори, але результат того вартий. Дисплей буде як новий, подряпини зникнуть.
3
Існує інший спосіб. Можна затерти екран пилочкою для полірування нігтів. Спочатку візьміть пилочку з високою абразивністю і обробіть екран, потім візьміть пилочку пом'якше. Обробіть поверхню. Спосіб це не найкращий, адже скло придбає матовий відтінок і втратить якусь частку прозорості. До того ж, цей спосіб не підходить для видалення подряпин з корпусу.
4
Деякі умільці прибирають подряпини за допомогою зубної пасти та щітки. Але пасту треба брати для курців і прозору.
5
Можна видалити подряпини, використовуючи масло для швейних машин і клаптик махрової тканини. Капніть масло на тканину і натріть екран. Чистою тканиною приберіть залишки масла з екрана . Намагайтеся не торкатися до екрану після процедури, для цього придбайте захисну плівку.
6
Подряпини на китайському телефоні можна затерти за допомогою спирту і вати. Але натирати треба рівномірно, щоб уникнути дефектів.
7
І ще один спосіб - це використання спеціального складу для видалення подряпин з скла автомобіля. Розчин нанесіть на подряпину, приберіть надлишки і дайте застигнути. Результату ви будете раді.
8
Можна усунути подряпини, використовуючи поліроль для дисків. На пошкоджену поверхню нанесіть за допомогою шматочка бавовняної тканини поліроль і протягом декількох хвилин натирайте екран. Потім чистою тканиною приберіть залишки поліролі. Всі ці способи допоможуть вам назавжди забути про подряпинах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=93w6UO5z1zk
Найчастіше екран нашого телефону через безліч подряпин виглядає настільки жахливо, що навіть зайвий раз дістати його з кишені соромно. А іноді за цими ушкодженнями стає не видно навіть самої інформації, висвітити на дисплеї. Але можна в таких випадках і не замінювати скло, а просто його відновити.

Візьміть пасту ГОИ і додайте в неї авіаційний гас, після чого нанесіть отриману суміш на скло телефону.

Через 5 хвилин розітріть скло сухою тканиною (бажано з драпу).

Екран повинен стати як новим.