Як приготувати яблучне пюре для малюка. пюре з яблук малюкові приготувати самостійно на зиму.

Яблучне пюре - це одне з перших блюд дитячого прикорму. У століття автоматизації виробництва придбати готове яблучне пюре дуже просто, воно випускається багатьма компаніями і продається практично в кожному магазині, де є відділи дитячого харчування. Однак багато мам воліють готувати для своїх дітей самі. Тільки так можна бути повністю впевненим у якості одержуваного продукту.
Вам знадобиться
  • яблука, ніж, терка, банки, кришки і ключ для консервації, цукор або згущене молоко.
Інструкція
1
Немає нічого складного в пошуку відповіді на питання про те, як приготувати яблучне пюре для дитини. Потрібно лише визначитися з тим, чи буде це пюре на зиму або ж блюдо, призначене для того, щоб його негайно з'їсти. Яблучне пюре готується з будь-яких сортів яблук. Переважніше вітчизняні сорти, так як припустити, які саме речовини містять в собі яблука, вирощені в інших країнах, досить важко. Підготовляють яблука для будь-якого способу приготування однаково. Яблука добре миються щіткою під гарячою водою, після чого звільняються від шкурок і серцевини. Потім все залежить від того, яке дитяче яблучне пюре готуватиметься.
2
Для пюре на полуденок достатньо лише натерти яблуко на дрібній тертці. Вона повинна бути з пластмаси або нержавійки, так як при зіткненні з звичайним металом руйнується вітамін С. Оскільки яблуко має властивість темніти, то подавати його необхідно відразу після приготування. Та й вітамінів в ньому так зберігається набагато більше. Якщо дитина зовсім маленький, то в пюре можна додати трохи звичної для нього суміші або грудного молока. Так його консистенція буде рідшою.
3
Якщо хочеться приготувати яблучне пюре для малюка на зиму, то яблука нарізаються на дрібні шматочки і кип'ятять протягом 30 хвилин з мінімальною кількістю цукру. У деяких рецептах пропонується замінити цукор згущеним молоком. Очевидно, що такий рецепт для грудничка не підійде. Потім яблука викладається в заздалегідь підготовлені банки (їх необхідно вимити) і стерилізується 40 хвилин на водяній бані. Банки потрібно заповнювати не до самого верху, так як під час кипіння пюре підніматиметься. Після стерилізації банки закочуються кришками. Вітаміни в такому блюді мінімальні, але як джерело клітковини таке пюре підходять не менше, ніж зроблене зі звичайних яблук.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B03fwWNz2Fk