Як навчитися ставити цілі.

У житті людини рано чи пізно з'являються питання чи думки про його призначення на цій планеті. Приходить час, коли ми питаємо самі у себе: «Для чого я живу? Що стоїть я зробив в цьому житті і що мені ще належить? »Цей самоаналіз триває протягом багатьох років і часто здатний дати відповіді на багато питань. Зрозуміти життя важко, але як прожити так, щоб не було прикро за ...?
Інструкція
1
Целепостановка - це не просто план на майбутній рік, а крок, що веде людину до розвитку. Розмірковуючи, обдумуючи мета, формулюючи її, ми приходимо до усвідомлення, чи дійсно ця мета виправдовує засоби. Відсутність прагнення означає небажання розвиватися і не показувати ніс з так званої «зони комфорту». Чи довго людина може прожити безцільно? Мета - це стимул, шлях до неї - відчуття життя, досягнення мети - вдосконалення себе.
2
Не бійтеся, що в даний момент жодної «гідної» мети не спадає на думку. Розслабтеся і мрійте. Нехай все дивувалася косяться на вас, коли ви з блаженною посмішкою уявляєте собі, як прасуєте чудового лева під час африканського сафарі. Чим не мета? Якщо ви не можете визначитися, що вам потрібно, мрійте про те, чого вам зараз найбільше не вистачає для щастя. Ця думка повинна приносити вам радість, як свіжий ранковий вітерець і немов розчинятися у роті, як підтале морозиво. А якщо ви не мрієте, як тоді збудуться ваші мрії?
3
Найбільше людину цікавить особисте життя, якесь справа, а також рух вперед, тобто, вдосконалення. Уявіть, ким ви хочете бачити себе через кілька років? А в старості? Уявіть навколо себе внучат і послухайте, що вони про вас говорять. А тепер подумайте, що б ви самі хотіли почути від них та інших навколишніх людей про себе. Це вісь, на яку вам належить намотати свої майбутні мети .
4
Визуализируйте настільки детально, наскільки це можливо. Цілей може бути декілька, але вони повинні бути «саме тим, що я хочу». Будьте зухвалими. Не ставте мету купити нову сукню, бо в цьому нічого зухвалого немає. Сукня може бути шажком до досягнення великий, головною мети . Думайте глобально, але адекватно, і тільки після цього розбивайте процес досягнення на кілька етапів. Фіксуйте їх на папері, складайте списки, схеми.
5
Коли мети сформульовані, дійте. Намагайтеся отримати якомога більше інформації про те, що вас цікавить і що допоможе в досягненні мети , навіть якщо вона на перший погляд здається недосяжною. Розділіть процес досягнення на кілька дрібніших етапів і не бійтеся того, що це займе час. Пам'ятайте, що саме солодке - це не володіння бажаним, а дорога до нього. Адже вона і є наше життя. Не перетворюйте її в погоню за щастям, а живіть, смакуючи і насолоджуючись.
Корисна порада
Не бійтеся помилятися. Ніщо не приходить до нас по клацанню пальців. Ігноруйте тих, хто сміється над вами або вважає дорослим романтиком. Тільки ви самі точно знаєте про те, що саме вам потрібно і як слід жити.