Як поміняти сальник на коробці. Як поміняти підшипники в коробці.

Течь мастила з агрегатів трансіміссіі є серйозною несправністю. А якщо подібне відбувається з коробкою зміни передач, то даний факт тільки посилює проблему. Бо постійно контролювати рівень масла в картері пристрої, і тим більше заповнювати його втрати, просто неможливо. Через те, що вона розташована у важкодоступному місці, знизу автомобіля.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
У ході підготовки до ремонту коробки передач, пов'язаного із заміною ущільнювача сальника , необхідно з'ясувати: який з трьох наявних дав текти. Незважаючи на те, що поміняти, не знімаючи КПП, можна тільки один з них, розташований на виході вторинного валу, агрегат все ж краще демонтувати з машини.
2
Запланований ремонт виконується на оглядовій ямі або підйомнику, проведення його на естакаді є найгіршим варіантом. З цією метою автомобіль поміщається в одному із зазначених місць, і під його колеса встановлюються противідкатні упори. Після чого відпускається затяжка стоянкового гальма, і важіль перемикання передач переводиться в нейтральне положення.
3
Після демонтажу коробки огляньте уважно її ще раз, і по свіжому сліду витоку трансмісійного масла з неї визначте справжнього винуватця виникнення проблеми. У тому випадку, коли втрата мастила походила з-під ущільнення первинного валу, з кожуха зчеплення витягується Вижимний вилка, а потім з первинного валу знімається муфта з підшипником.
4
На наступному етапі всередині кожуха зчеплення откручиваются шість болтів його кріплення до коробці зміни передач, після чого він відділяється від картера основного пристрою і укладається на площину, яка пристиковується до двигуна.
5
Викруткою з корпусу кожуха зчеплення віддаляється зношений прогумований сальник, як правило, він червоного кольору. Замість нього вставляється і осаджується по посадковому місцю молотком через дерев'яну надставку нова запчастину.
6
Щоб уникнути задирів гумового покриття сальника змастіть його поверхню моторним маслом.
7
Деякі майстри під час установки нового сальника зменшують діаметр внутрішнього пружинного кільця, відрізаючи від нього два або три витка. Але подібна самодіяльність виконавців йде врозріз з рекомендаціями виробників запчастин.