Як прошити інжектор. Як самому перепрошити ЕБУ.

Ймовірно, мається на увазі: як змінити прошивку електронного блоку управління (ЕБУ). Оговорені дії іменуються мовою професіоналів, як чіп-тюнінг автомобіля, проведення якого стало популярним заняттям в колі тих людей, яких не задовольняють обмеження робочих параметрів двигуна, що встановлюються програмним забезпеченням виробників машин.
Вам знадобиться
  • - адаптер,
  • - ноутбук або комп'ютер,
  • - софт.
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що багато робочі параметри двигуна змінені виробником за вимогами екологів. Щоб автопром продовжував розвиватися заводчани змушені знаходити компроміс між контролюючими органами та кінцевим споживачем. Передача повноважень управління системами двигуна електронним блокам істотно полегшує завдання по оптимізації експлуатаційних характеристик автомобіля, приводячи їх, у відповідність з нормативними екологічними вимогами щодо викидів в атмосферу.
2
Для зміни робочих параметрів сучасних високотехнологічних двигунів внутрішнього згоряння, званих прошивкою ЕБУ або чіп-тюнінгом, достатньо підключити до діагностичного роз'єму через адаптер ноутбук або системний блок комп'ютера і встановити в таблицях за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення ті значення, які необхідні на поточний момент.
3
За рахунок «перепрошивки» електронного блоку управління можна збільшити до тридцяти відсотків потужність двигуна і ліквідувати обмеження набору автомобілем швидкості. Виявляється, що у моторів, що встановлюються на машини Волзького автозаводу, є величезний потенціал. І перед власником подібного технічного транспортного засобу відкривається приваблива перспектива з форсування силової установки, витрачаючи при цьому вельми скромні грошові кошти.
4
Але не піддавайтеся спокусі і не прагніть будь-що-будь самостійно прошивати «мізки» (ЕБУ) машині. Не володіючи знаннями, і достатнім досвідом для проведення подібного виду робіт, безграмотне зміна робочих параметрів мотора може закінчитися крахом і виходом його з ладу. Хоча б для проведення першого чип-тюнінгу своєї машини зверніться за допомогою до професійних фахівців.