Як зробити свічку. Як зробити фігурні свічки.

Свічка - це те, що надасть будь-якому вечора атмосферу таємничості, інтимності або релаксації. Для кожного випадку свічка може стати саме тим атрибутом, який задасть відмінний фон і зробить вечір незабутнім. А зробити цей нехитрий воскової предмет - справа кількох хвилин.
Вам знадобиться
  • Парафін
  • Форма
Інструкція
1
Для початку нам необхідний матеріал. Існує поширена думка, що свічки складаються з воску. Але це лише часткова істина. Переважно в хід йде парафін, так як він дешевше і легше в обработке.Берем парафін. У спеціалізованих магазинах він обов'язково буде. Якщо ж з якихось причин не вдалося знайти в магазині заготовочного масу, то її завжди можна знайти в Інтернеті. Однак слід враховувати, що доставка займе досить багато часу. Якщо чекати не можна, то можна піти на маленьку хитрість - піти в магазин і купити простих парафінових свічок (до цього варіанту можна вдатися у тому випадку, якщо ви хочете зробити особливі, фігурні свічки).
2
Потім йде підготовка матеріалу до роботи. Для цього опускаємо масу в каструлю і топимо парафін на «водяній бані» (каструля чи інша ємність з парафіном опускається у велику ємність, наповнену киплячою водою). Маса плавиться досить швидко, тому необхідно підготувати форми для свічок заздалегідь. Так само подбайте про ґноті. Для цього цілком зійде нитка для в'язання середньої щільності.
3
Коли маса стане однорідно рідкої, потрібно негайно залити її в форму. Після чого майбутня свіча повинна охолонути. Для цього їй знадобиться близько п'яти годин. Для прискорення процесу можна скористатися холодильником. Низька температура прискорить остиваніе.После затвердіння маси акуратно виймаєте готову свічку, випрямляєте гніт, і мета досягнута. Можна ставити на стіл і запалювати. Рівний світло підкаже, що старання були не марні.
Корисна порада
Коли маса рідка і гаряча, можна додати в неї барвник або аромо-масло. Це буде ще інгтересней, так як в процесі горіння витатиме запах того масла, яке ви додасте.