Як оформити дитяче меню.

Оформлення дитячого меню може бути найрізноманітнішим, але якщо це меню для дітей, то оформляти його потрібно неодмінно в яскравих кольорах, цікаво і незвично, щоб воно могло зацікавити дитину з першого погляду.
Інструкція
1
Колірна гамма при оформленні дитячого меню відіграє велику роль, тому що діти більш зацікавлено роздивляються яскраві предмети. Також, загальновідомим фактом є те, що помаранчевий колір підвищує апетит, а рожевий настрій. Тому при виборі колірної гами для оформлення дитячого меню краще вибирати яскраві кольори теплих, сонячних відтінків. Однак не варто вибирати занадто яскраві «отруйні» кольору, тому що вони приведуть до швидкого стомлення і дитина не зможе довго розглядати меню . Крім цього можна вибрати кольори, які називаються смачними і на підсвідомому рівні асоціюються зі смачними продуктами, наприклад шоколадний або карамельний кольору.
2
Велику роль для дітей також будуть мати назви страв, представлених в меню . Так, наприклад, звичайне і нудне назву «овочевий салат» можна перетворити на цікаве для дітей. Якщо назвати той же самий салат «річна галявина», то шансів залучити дитячу увагу до цієї страви і меню в цілому ставати більше. Також можна навпроти назви страв помістити невеликі картинки із зображенням їх незвичайної сервіровки.
3
Загальновідомо, що багато дітей емоційно дуже прив'язані до героїв мультфільмів. Наприклад, якщо запропонувати дитині на вибір звичайну цукерку і таку ж тільки в обгортці із зображенням улюбленого героя з мультика, то він обов'язково вибере друге. Тому при оформленні дитячого меню доцільно використовувати картинки з героями з популярних мультфільмів, які можна органічно вписати в загальний стиль меню .
4
Отже, оформляючи дитяче меню обов'язково використовувати яскраві або смачні кольори, щоб спочатку привернути до нього увагу дітей. Для того, щоб дитині хотілося розгледіти меню можна використовувати різні картинки, краще, якщо це будуть його улюблені герої мультфільмів. А щоб дітям захотілося спробувати якісь страви з цього меню краще придумати нові цікаві назви для цих страв.
Наклавши знімок на фонове зображення, ви зможете не тільки отримати красиво оформлену фотографію , але й посилити враження, вироблене знімком. Для створення такого колажу потрібно змінити розмір, положення фото і оформити його за допомогою стилів шару. Всі ці операції можна виконати в графічному редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - фонова картинка.
Інструкція
1
В якості фону для знімка можна використовувати підходяще за тематикою зображення. Для оформлення фото, зробленого під час літнього відпочинку, підійде картинка з пейзажем без привертають увагу деталей. Надати фотографії жартівливий настрій допоможе фон, що імітує дитячий малюнок. Якщо підходящих зображень не виявилося на вашому комп'ютері, їх можна пошукати в безкоштовних фотобанках.
2
Завантажте фонову картинку в Photoshop за допомогою опції Open меню File. Вставте знімок в документ із зображенням, скориставшись опцією Place з того ж меню.
3
Якщо потрібно, зменшите розмір фото, зсунувши рамку на його краях так, щоб фон був видний з-під знімка. За допомогою тієї ж рамки можете повернути знімок. Для цього помістіть покажчик курсору за межами рамки близько одного з кутів картинки. Змініть нахил картинки, затиснувши ліву кнопку мишки. Натисканням на клавішу Enter застосуєте трансформацію.
4
Знімок, який ви вставили в документ за допомогою опції Place, перетворився на смарт-об'єкт. Якщо ви хочете зберегти можливість швидкої заміни вже оформленого фото, залиште шар в режимі смарт-об'єкта. Якщо у вас немає такого бажання, застосуйте до фотографії опцію Convert to Layer групи Smart Objects меню Layer.
5
Візуально відокремте знімок від фону. Це можна зробити за допомогою опцій Drop Shadow і Stroke групи Layer Style меню Layer. Drop Shadow створить імітацію тіні, яку відкидає фотографія на фонову картинку. Параметр Angle регулює кут, під яким на об'єкт, що дає тінь, падає світло. За допомогою Distance можна відрегулювати зсув тіні, інакше кажучи, вказати, як далеко від вашого знімка знаходиться затінюють поверхню. Величина Spread регулює жорсткість країв тіні, а Size - розмір.
6
Опцією Stroke додайте до фотографії просту рамку. Виберіть пункт Inside у списку Position і налаштуйте в поле Size величину рамки. Її забарвлення ви можете вибрати, клікнувши за зразком кольору в налаштуваннях опції.
7
Якщо шар зі знімком є смарт-об'єктом, ви можете замінити фотографію іншим файлом, застосувавши опцію Replace Contents групи Smart Objects. Тінь і обведення, накладені на шар, збережуться при зміні знімка.
8
Застосуйте опцію Save As меню File для збереження оформленої картинки. Якщо ви плануєте згодом поміняти знімок, збережіть документ у форматі psd. Файл з розширенням jpg підійде для швидкого перегляду і завантаження в інтернет.