Як відновити хребет. навіщо очистити чорнило від ручки з шкірозамінника.

Важка фізична навантаження, сидяча робота, травми, операції - все це, так чи інакше, позначається на стані нашого хребта . А між тим болю в спині можуть доставити масу неприємних моментів. Але є багато способів, як відновити хребет, зняти в ньому напругу. Можна робити спеціальні вправи, займатися на тренажерах, ходити на різні фізіотерапевтичні процедури. Але, щоб процес відновлення йшов швидше, найкраще застосовувати комплексне лікування.
Інструкція
1
Перш за все, слід відвідати лікаря, особливо, якщо болі в хребті пов'язані з якимись травмами або операціями. Доктор не тільки допоможе з'ясувати причину, але і призначить лікування. Можливо, потрібно пройти курс уколів для поліпшення стану вашої спини, а можливо, потрібно буде зайнятися лікувальною фізкультурою і походити на масаж.
2
Якщо ви відчуваєте, що хребет болить і постійно перебуває в напруженому стані, то можна регулярно виконувати вправи, спрямовані на його розтяжку і розслаблення. Навіть звичайні потягування можуть допомогти в цьому деле.Для зміцнення хребта підійде наступну вправу. Ляжте на підлогу обличчям вниз. Потім підніміть таз і вигніть спину. Щоб не впасти спирайтеся на долоні (вони повинні розташовуватися на рівні плечей) і пальці ніг. Коли підійміть таз, поверніть його вправо, а потім вліво. Виконуйте вправу повільно і рівномірно, щоб хребет краще розтягувався. Наступна вправа також сприяє розтягуванню хребта і зміцненню м'язів спини. Сядьте на підлогу, і зіпріться про нього руками трохи ззаду себе. Ноги зігніть в колінах і розведіть в сторони, ступні повинні залишатися на підлозі. Тепер спираючись на руки і ноги, вигніть таз до того становища, поки спина не виявиться паралельної підлозі. Поверніться у вихідне положення. Цю вправу слід виконувати досить швидко. Встаньте прямо, руки зімкніть в замок за головою, голову опустіть вниз. Намагайтеся підняти голову, створюючи при цьому опір руками. Через кілька секунд розслабтеся, поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу ще кілька разів. Ця вправа зміцнює шийні хребці.
3
Можете записатися в басейн. При плаванні знімається напруга в хребцях, тренуються усі групи м'язів, а ймовірність отримати травму досить низька.
4
Крім різних вправ і спортивних програм, для відновлення хребта корисно пройти курс фізіотерапевтичних процедур. Наприклад, можете походити на масаж. Хороший спеціаліст допоможе швидко привести вашу спину в порядок, ви відчуєте полегшення після перших сеансів. Проробіть курс рефлексотерапії. В області хребта , знаходиться величезна кількість точок, вплив на які, допоможе не тільки зняти біль і напругу в спині, але надасть оздоровчий ефект на весь організм в цілому. Звичайно ж, всі ці процедури слід робити тільки після консультації з лікарем.