Як зібрати мотоцикл Урал. Як зібрати к.п. на м-кл урал.

За однією з легенд, в 1898 році емігранти з Росії Харламов і Давидов відкрили в США компанію і стали виробляти мотоцикли , які ось вже протягом понад століття вважаються «легендою Америки». Йдеться про Harley & Davidson. Даний міф свідчить про те, що навіть заокеанська «гордість» могла бути створена нашими співвітчизниками, незважаючи на всі розмови про те, що у нас не вміють робити хорошою мототехніки.
Вам знадобиться
  • - рама,
  • - двигун,
  • - КПП,
  • - колеса,
  • - слюсарний інструмент.
Інструкція
1
Яскравим доказом того, що і в Росії збирали і продовжують збирати потужні і надійні мотоцикли - це продукція Ирбитского заводу, що випускається під брендом «Урал».
2
Подейкують, що мотоцикл М-72 «Урал» радянські інженери скопіювали з баварського BMW-R71. Але це всього лише плітки, і довести факт плагіату поки ніхто не зумів. Так що, хто і в кого, що вкрав - це ще належить з'ясувати. Незважаючи на безспірне зовнішню схожість обох моделей, німецька сторона чомусь мовчить, і в суд ні на Радянський Союз, ні на Росію - не подавала, і подавати, очевидно, не збирається. І це теж факт, який важко заперечити.
3
Поки завод в Ирбите обслуговував оборонні замовлення, він випускав для збройних сил М-72 майже протягом п'ятнадцяти років, і його керівництво все відбувається цілком влаштовувало. Потім країні потрібен був спортивний мотоцикл, і ним став «Урал» М-75, який себе зарекомендував дуже непогано. Перехід на ринкові відносини в нашій країні зажадав від мотостроітелей модернізації виробництва, і в результаті успішної реалізації комерційних програм з'явилися такі моделі як: «Турист» і «Tourist2WD», «Gear-UP», «Вовк», «Ретро», «Соло» і «Патруль ДПС». Все мотоцикли оснащені 45-сильним оппозітним двигуном об'ємом 750 куб. см і чотириступінчастою коробкою зміни передач із заднім ходом.
4
Перед початком самостійної збірки необхідно перш визначиться, яку саме модель планується поставити на колеса і запастися усіма комплектуючими деталями. І вже потім співчленами двигун з коробкою передач і закріпити силовий агрегат на рамі. Прокладіть електропроводку та встановити паливний бак і сидіння. Змонтувати передню і задню підвіски. Поставте переднє і заднє колеса і підключіть карданний вал.
5
Встановивши акумулятор, можна спробувати запустити двигун і приступити до обкатці мотоцикла.