Як відправити посилку до Казахстану. потрібно відправити ключі поштою в казахстан, Як це можна зробити.

Відправлення посилки здається справою простим, нехитрим. Купив коробку, склав туди речі, написав адресу - і готово. Щоб адресант не зазнав розчарування при вигляді отриманого, кожне з названих дій потрібно проводити відповідно до правил поштових відправлень.
Інструкція
1
Для посилок, що відправляються в Казахстан , як і для всіх інших, діє обмеження за розміром і вагою. Ваша тара не повинна бути більше 1,05 м в будь-якому вимірі; сума довжини і периметра найбільшого поперечного перерізу - не більше двох метрів. Звичайні посилки повинні бути не важче 10 кілограмів. Якщо посилка важить від 10 до 20 кг, її можуть прийняти, але вона буде оформлятися як великовагова. Прийом та видача подібних відбуваються в спеціально призначених для цього відділеннях пошти. В окремих випадках посилки, довжина яких більше норми (але в межах двох метрів), приймаються, якщо периметр їх найбільшого поперечного перерізу становить не більше одного метра.
2
Ознайомтеся зі списком предметів і речовин, заборонених до пересилання. Його можна знайти в інтернеті (наприклад, на сайті пошти Росії). У кожній з країн цей перелік може бути доповнений - цю інформацію можна дізнатися у відділенні пошти безпосередньо перед відправленням.
3
Переконавшись у тому, що ваша посилка відповідає названим параметрам, підберіть відповідну для неї тару. Бажано, щоб за обсягом вона була максимально наближена до обсягу вкладення. Щоб не помилитися при виборі, можна пакет з відправляються речами принести на пошту і перед покупкою «приміряти» коробку.
4
Упаковувати посилку зручніше будинку. Крихкі предмети оберніть бульбашкової плівкою або декількома шарами тканини. Переконайтеся, що банки з сипучими продуктами герметично упаковані, що жоден з предметів не забруднить і не помне сусідні. Найдрібніші з них краще зібрати в окрему коробочку і заклеїти/перев'язати її.
5
Якщо коробка виявилася занадто великий, порожній простір потрібно заповнити. Найзручнішим матеріалом для цих цілей є пінопласт - він досить міцний і в той же час легкий, а значить його вплив на вагу і вартість посилки буде мінімальним.
6
Коробку з укладеними речами не закривайте його - співробітники пошти вправі оглянути її вміст. Попросіть у відділі посилок і бандеролей бланки митних декларацій для відправлень в Казахстан . Вкажіть в них дані адресанта і адресата і перерахуйте все, що ви склали в коробку. Тут не допустимі загальні фрази - предмети і їх кількість необхідно називати конкретно.
7
Напишіть адреси відправника і одержувача на коробці (розбірливо, бажано друкованими літерами). Оскільки російська мова є в Казахстан е офіційним, всі дані можна вказувати тільки російською.