Як розвести виноград. Як розвести чорний виноград.

Про виноградної лозі складені легенди у багатьох народів. Дивовижна ягода обробляється людиною з незапам'ятних часів. Благородне вино із соку червоного винограду, зроблене руками гостинного господаря, під час застілля здатне підняти настрій запрошеним і престиж винороба, завдяки любові, відданої лозі під час розведення та вирощування винограду.
Вам знадобиться
  • - секатор і лопата.
Інструкція
1
Розведення винограду починається з осінньою обрізки, під час якої відбирається необхідно кількість цибухів для майбутніх саджанців. Живці поміщаються в ящик з зволоженим піском і відправляються в підвал.
2
Наприкінці грудня чубуки витягуються з піску і заносяться в тепле приміщення. Вибракувані: підсохлі і загнили, можна просто викинути. Решта, придатні для вкорінення, занурюються одним кінцем у ємність з водою кімнатної температури для замочування приблизно на добу.
3
Секатором, нижче нирки, відступивши пару сантиметрів, на Чубук робиться косий зріз, після чого гостро відточеним ножем від вічка вниз з чотирьох сторін робляться надрізи кори, не зачіпаючи при цьому камбій (рослинний шар під корою).
4
Оброблені живці загортаються в мокру ганчірку і поміщаються в чорний пакет з поліетилену, який потім забирається в будь темне місце опалювального приміщення. Відтепер чубуки повинні бути строго у вертикальному положенні. Час від часу вони витягуються з пакету і ганчірка зволожується.
5
Приблизно через місяць з місць надрізів на черешках повинні з'явитися перші корінці, після чого чубуки пересідають в заздалегідь підготовлені обрізані пластикові пляшки, наповнені торфом або сумішшю з грунту і тирси, і виставляються на підвіконнях, розташованих на сонячній стороні будівлі.
6
Після появи на саджанцях четвертого або п'ятого аркуша проводиться їх загартовування, під час якого вони періодично виносяться вдень на відкрите повітря, щоб адаптувати їх до сонячних променів і захистити від опіків після майбутньої висадки у відкритий грунт, яка здійснюється після того, як мине загроза ранкових заморозків. Зазвичай це відбувається після дев'ятого травня.
Корисна порада
Для пересадки саджанців у відкритий грунт необхідно вибирати місця, максимально освітлювані сонцем. Виноград не терпить і найменшого затінення.
Уміння та досвід вирощувати виноград приходить далеко не відразу, особливо в Сибіру. Давно склалася думка, що обробляти виноград в цьому місці - просто гроші на вітер. Причин до того безліч: замерзали пагони і бруньки, рослина не плодоносило і швидко вимерзало. Проте в даний час даний досвід дає позитивні результати і багатий урожай.
Інструкція
1
Виноград вважається невибагливою рослиною, тому може виростати на будь-яких землях, крім заболочених ділянок і солончаків. Найбільш сприятливий грунт - це чорнозем, його то і бажано використовувати для вирощування винограду. Розташування повинно бути сонячним, максимально захищеним від вітру з усіх сторін. Південна сторона будинку або забору можуть служити відбивачем розсіяного сонячного світла і накопичувачем тепла, а також чудовим захистом від вітру.
2
Для того щоб захистити рослину від сильних холодів, необхідно викопати траншею, глибина якої повинна становити 35-45 сантиметрів, ширина верху - 80-85 сантиметрів, ширина дна - 50 сантиметрів і довжина 5-7 метрів. Бічні торці і сторони зміцните товстезними дошками (40-60 мм), які повинні виступати над поверхнею грунту на 10-12 сантиметрів.
3
Відступіть від торця траншеї метр і викопайте яму розміром 60х60х60, відстань між посадочними ямами має становити два метри. У кожну яму висипте лопату деревної золи і половину 0,5 літрової банки фосфору (суперфосфату). Засипте 15 сантиметровий шар керамзиту або гравію. Біля стіни будинку або забору, збоку ями вставте трубу із пластику, діаметром 8-12 сантиметрів. Вона буде служити для поливу винограду. Зверху керамзиту накидайте друзки, шматочки шиферу, палички, але між ними має бути вільний простір для проникнення коренів. Зверху шар землі з перемішаним перегноєм (на 10 відер землі додайте 3-4 відра перегною).
4
Живці можна придбати у досвідченого виноградаря ранньою весною. Це відрізки від золи, які заготовлені ще з осені та збережені в зимовий період. Одночасно ви зможете отримати слушні поради від фахівця з вирощування винограду.
5
Навесні, коли температура стане плюсовою, саджанець винесіть на вулицю для загартування. Після того, як грунт прогріється до десяти градусів тепла, можна приступати до висадки саджанця у відкритий грунт.
6
Якщо рік помірний за опадам, тоді виноград потрібно поливати один-два рази. Чи не поливайте рослину до і під час цвітіння, а також за три тижні до дозрівання ягід. Щедро поливайте, якщо на зрізах виноград не виділяє вологу і якщо зима і осінь видалися дуже сухими. Поливайте незадовго до обрізки винограду і укриття його на зиму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zPsi6Av20RU