Як вилікувати почервоніння очей.

У вас почервоніння очей , яке викликає занепокоєння і якийсь дискомфорт? Очі виглядають втомленими і хворими? Причин такого хворобливого почервоніння може бути безліч, так само як і факторів, що впливають на цей процес. Відповідно, і рішень проблеми може бути декілька.
Інструкція
1
Правильно організуйте роботу за комп'ютером і письмовим столом. Скільки б роботи не було, очей ам потрібно обов'язково давати відпочинок. На сьогоднішній день постійна робота за комп'ютером є найголовнішою причиною появи червоності очей , їх запалення.
2
Періодично показуйтесь окуліста. Лікар-офтальмолог призначить обстеження, що допомагає вірно поставити діагноз. Почервоніння може бути викликана і місцевим роздратуванням, і алергією. Сухість, кон'юнктивіт, дрібні травми і багато іншого викликають почервоніння очей вих яблук. Навіть самі розрекламовані лікарські засоби, тим більше для очей , слід купувати тільки після консультації з фахівцем.
3
Якщо ви носите контактні лінзи, спробуйте придбати їх іншої фірми. Дуже важливо підібрати їх правильно, щоб не було ніякого дискомфорту, почуття сухості. Трапляється, що доводиться спробувати лінзи декількох фірм-виробників. Грамотно підходять до цього вибору в спеціалізованих салонах оптики. Там не тільки вас огляне лікар-окуліст, який при необхідності може і лікування призначити, але і в таких салонах є можливість лінзи поміряти і відчути які саме підходять вам. Хоча варто зауважити, що лікар, сам підбирає лінзи, рідко помиляється.
4
Приймайте вітамін А. Їжте продукти, в яких найбільше цього вітаміну. Головне, звичайно, не перестаратися. Надлишок теж не корисний. Морква зі сметаною або рослинним маслом, яловича печінка, яйця, печінка тріски - не забувайте включати ці продукти в свій раціон.
5
Якщо почервоніння очей вас ніколи не турбувала і з'явилася вперше, то варто спробувати докласти на повіки серветку, змочену в холодній воді або в чайній заварці. Це зніме напругу, заспокоїть зорові нерви, дасть очей ам необхідний відпочинок.
6
Не забувайте про профілактику. Робіть зарядку для очей , контрастні ванночки, пальминг. Мобілізуючи зорові сили, ми зміцнюємо наші очей а.
7
Правильно підбирайте декоративну косметику для очей . Вона повинна бути високої якості. Слідкуйте за терміном придатності, не використовуйте стару косметику.