Як збільшити швидкість ігор. збільшення швидкості роботи ігор.

На Windows XP нерідко зустрічаються проблеми, пов'язані з надто повільною роботою ігор на основі чіпсета VIA. Уповільнення роботи знижує задоволення від гри у користувача, витрачає ваш час, а також витрачає даремно ресурси комп'ютера. У цій статті ви дізнаєтеся можливі причини виниклої проблеми уповільнення роботи ігр та способи збільшити їх швидкість.
Інструкція
1
Найпростіший висновок, який можна зробити з повільної роботи ігор - це неправильно встановлені драйвера. Зайдіть в «Мій комп'ютер» і відкрийте диспетчер пристроїв. Знайдіть там рядок «Via CPU to AGP Controller». Якщо цей рядок присутній, значить драйвера встановлені вірно. Якщо ж її немає, драйвер явно був встановлений некоректно, не впровадили в систему, і потрібно його перестановка.
2
Знайдіть в інтернеті і скачайте набір нових драйверів Via 4-in-1. Переконайтеся, що ваші драйвера є обновленнимі.Щелкніте за додатком Setup.exe правою кнопкою і викличте контекстне меню. Натисніть «Властивості» і «Сумісність». Відкриється вікно, в якому ви знайдете настройку режиму сумісності.
3
Вкажіть в настройках, що програму потрібно запускати в режимі сумісності з Windows 2000, яку можна вибрати в списку операційних систем. Натисніть ОК і перезапустіть setup.exe.Установіте драйвера, а потім перезапустіть комп'ютер і перевірте, інтегрувалися Чи нові драйвера в диспетчер пристроїв.
4
Спробуйте запустити гру, яка раніше функціонувала повільніше звичайного і перевірте, чи пришвидшить її робота. Якщо прискорення не відбулося, спробуйте звернутися з питанням до техподдержке ігри або зареєструйтесь на форумі, де користувачі ігри вирішують між собою найбільш часто виникають проблеми, в тому числі і зі швидкістю. Можливо, користувачі форуму запропонують вам оригінальний вихід із ситуації, що підходить тільки до конкретної гри і з'ясований експериментальним шляхом.