Як розрізняти машини.

Подібне питання найбільш часто звучить із вуст представниць прекрасної половини людства. І це не дивно. Бо витонченим від природи жіночим натурам набагато легше відкриваються нюанси природознавства, а ось осягнути грубий технократичний світ їм вдається трохи складніше. Така природа людини, і з нею не посперечаєшся.
Вам знадобиться
  • - уважність і спостережливість.
Інструкція
1
Для цілеспрямованих милих дам, бажають будь-що-будь довести чоловікам, що вони їм ні в чому не поступаються (але чи треба це робити), влаштуємо невеличкий лікнеп по автотранспорту. Автомобілі бувають: легкові, вантажні, автобуси та спеціальні, створювані на базі перерахованої техніки.
2
Припустимо, що інтерес виявлений до легкових машин. Зупинимося на висвітленні даного питання докладніше.
3
Лідерство в сегменті подібних технічних засобів пересування поза всяким сумнівом належить седанам, - це тип закритого кузова, у якого є чотири двері, а також кришки багажного і моторного відсіків. Найдорожчі машини - це лімузини представницького класу, призначені для перевезення чиновників вищого рангу і власників великого бізнесу. Обиватель пересувається на малолітражних аналогах типу: «копійки», «шістки» або «десятки».
4
Заможні бізнесмени середньої руки воліють управляти джипами - величезні монстри з приводом на всі колеса. Позашляховики схожі на бабусин праска, у яких «ніс», в якому захований мотор - є, а ось ззаду - одна «запаска» на двері.
5
Розпещені дружини і чада багатих людей, а також їх подружки воліють їздити в кабріолеті (машина з відкидним верхом) або родстере, який буває виключно двомісній компоновки. Обидва варіанти мають «спортивним зарядом бадьорості» під капотом.
6
Основна маса обивателів пересувається на автомобілях з кузовом - фургон (задній люк вертикально підвішений) або його укорочена версія хетчбек (задні двері під нахилом).
Зверніть увагу
У кожному разі, якщо вам щось незрозуміло, не соромтеся, штовхніть як слід ліктиком в бік свого друга і вимагайте від нього роз'яснень з приводу промчавшейся поруч купи металобрухту. Чим, по суті, і є будь-який автомобіль.