Як поміняти памперси. Як поміняти підгузки.

У перші тижні після народження сечовидільна система малюка функціонують таким чином, що зміна памперсів ставати дуже частим заняттям. А щоб попередити багато небажані наслідки від їх використання необхідно знати, як поміняти памперс і водночас не знизити його призначення.
Вам знадобиться
  • Перед зміною памперса підготуйте все необхідне: теплу кип'ячену воду і мило, памперс, клейонку, вологі серветки, чистий рушник, присипку.
Інструкція
1
Оберіть для зміни памперса зручне місце. Добре якщо це буде завжди одна і та ж, і найбезпечніша частину кімнати, де малюк не зможе впасти або скотитися, наприклад, ліжко. Перед початком вимийте руки, і тільки потім приступайте. Покладіть малюка на захисну клейонку або пелюшку. Розстебніть липучки памперса. Однією рукою підніміть ніжки малюка, а інший витягніть з-під попи використаний підгузник. Якщо малюк іспражніться, підмийте його, і тільки при відсутності такої можливості (на прогулянці, в лікарні і т.д.) використовуйте вологі серветки.
2
Просушите ретельно шкіру малюка і при необхідності скористайтеся присипкою, проте не використовуйте її у великій кількості, тому це може забити пористу поверхню памперса і порушити вбирання вологи. Підніміть дитину за ніжки і підкладіть новий розправлені памперс. На спині верхній край підгузника повинен бути на рівні талії. Перевірте, чи немає складок. Далі розтягніть передню частину підгузника, і розправте її разом з боковинки на животі. Зафіксуйте їх липучками. Слідкуйте за тим, щоб на липучки не потрапляв тальк з пальців, оскільки це може знизити їх фіксуючу способность.Проверьте, чи достатньо міцно сидить підгузник. Не сковує він рухів малюка. Якщо всі маніпуляції зроблені правильно, то малюк буде спокійний.
3
Основні правила, які слід виконувати при використанні памперсів: • Міняти памперси треба регулярно в міру забруднення; • Для нормальної вентиляції шкіри і профілактики подразнень щодня знімати їх між переодяганнями на кілька хвилин, а іноді і годин; • Для попередження натирання шкіри використовувати вільний розмір і з великим об'ємом вбирання; • Памперси нової марки не використовувати на довгий час, краще спочатку перевірити на них реакцію шкіри малюка.
Одноразові підгузники полегшують життя батьків і оберігають сон малюка. Наукою зміни памперса швидко опановують навіть тата. Для процедури знадобляться чистий підгузник, дитяча присипка або крем, вологі серветки і одноразова пелюшка.
Вам знадобиться
  • Памперс, дитяча присипка або крем, вологі серветки, одноразовий або бавовняна пелюшка.
Інструкція
1
Оскільки дитина має звичай крутитися і крутитися на всі боки, перед зміною памперса переконайтеся, що все необхідне знаходиться у вас під рукою. У процесі переодягання малюка відходити від пеленального столу щоб уникнути падінь дитину не можна.
2
На пеленальний столик постеліть пелюшку. Можна обійтися одноразової або скористатися звичайними бавовняними. Діти не люблять неприємних відчуттів на шкірі, тому подбайте про те, щоб пелюшка була розкладена рівно, без складок.
3
Покладіть дитину на пеленальний стіл, відліпити застібки з обох сторін памперса, зніміть використаний підгузник і відправте його в сміттєвий пакет або утилізатор для памперсів.
4
Візьміть вологі серветки і акуратно витріть малюкові попу. Для того щоб не залишати бруд у важкодоступних місцях, протирайте кожну складочку.
5
Дістаньте новий підгузник з пачки, розгорніть його, підкладіть під попу немовляті так, щоб частина з крильцями виявилася якраз під його тазом.
6
Якщо шкіра дитини схильна до появи попрілостей, нанесіть трохи захисного дитячого крему або скористайтеся присипкою.
7
Передню частину памперса підніміть вгору і закріпіть липучками так, щоб підгузник сидів щільно, але не здавлював живіт малюка.
8
Простежте за тим, щоб краї памперса перебували рифленими частинами назовні. Це дозволить уникнути його протікання.
9
Одягніть на дитину сліп або будь-яку іншу домашній одяг, вимийте руки і постеліть чисту пелюшку для наступного перевдягання малюка.
Корисна порада
Хлопчики в процесі зміни памперса дуже люблять починати писати відразу, як тільки починають знімати памперс. Для того щоб не потрапити в таку ситуацію, тримайте під рукою запасну бавовняну або байкову пелюшку, якій потрібно накрити малюка відразу після того, як знятий підгузник. Міняти памперс варто в міру його наповнення, перед сном і прогулянкою. Своєчасна зміна дозволяє уникнути появи роздратування на шкірі дитини, від якого досить складно позбутися. Може вийти так, що підгузник доведеться змінити в терміновому порядку на вулиці. Для цього варто завжди з собою брати пачку вологих серветок і присипку. У домашніх умовах можна влаштовувати малюкові повітряні ванни, залишаючи його на деякий час голяка, на вулиці - краще відразу надягати чистий підгузник і продовжувати прогулянку або повертатися додому. І, нарешті, памперс повинен бути відповідним за розміром. Більший буде сповзати і натирати промежину, маленький - тиснути на живіт дитини і досить швидко наповнюватися і протікати.