Як встановити водяний насос. Установка водяного насоса.

В місцях відсутності центрального водопостачання бурят свердловину і встановлюють насос . Найбільш поширеним способом отримання води, який нічим не відрізняється від використання звичайного водогону, є установка вакуумної насос ной станції з накопичувальним баком, до якої монтуються труби, кран, а також підключаються титани, душові установки, пральні і посудомийні машини і т.д. Насосну станцію потрібно правильно змонтувати і встановити. Це можна довірити фахівцям або провести монтаж самостійно, дотримуючись певних правил.
Вам знадобиться
  • -труби
  • -Захисний механізм від сухого ходу (якщо його немає в моделі насосної станції)
  • -кран
  • -стрічка ФУМ
  • -приймальне клапан
  • -зворотний клапан
  • -муфти
  • -кран
Інструкція
1
Насос слід встановлювати якомога ближче до джерела води, тобто до свердловини. Приміщення для установки станції повинно бути сухим і теплим. Встановлювати обладнання в місцях з негативними температурними значеннями строго заборонено. Якщо в приміщення буде підвищена вологість, коробка з контактами буде намокати, що призведе до виходу з ладу всіх функцій агрегату.
2
Надійно закріпіть насос на прикручування ніжок до жорсткої, стійкій поверхні. При роботі відбувається сильна вібрація і якщо не провести надійного закріплення, насос буде переміщатися.
3
Труби потрібно під'єднувати надійні, наприклад металопластикові. Через гумові шланги запускати насос ную станцію можна. Діаметр труб повинен відповідати діаметру патрубка.
4
Монтаж проводиться шляхом установки на свердловину зворотного клапана, до нього надійно закріплюється патрубок насос ной станції і від приймального клапана монтується вся система водопровідних труб. Щоб у водопровідній системі не було повітряних пробок, прокладку труб потрібно зробити з підйомом у бік станції. Градус підйому не повинен бути менше 10-20 см.
5
Підключення насос ной станції, проводиться через окрему розетку із заземленням і з запобіжними автоматами, які захистять від замикання і, як наслідок цього, від поломки.
6
Якщо в моделі насос а не передбачений захист від сухого ходу, її потрібно купити додатково і встановити перед системою пуску насос а. В даний час більшість насос вих станцій обладнано системою захисту від сухого ходу, і проводити додатковий монтаж немає ніякої необхідності.
7
Перед запуском відрегулюйте тиск подачі води відповідно до інструкції по установці. Тиск включення повинно бути встановлено на мінімальному значенні, це дозволить приладу рідше включатися, що суттєво продовжить термін його служби.
8
Відкрутіть пробку на баку, залийте воду, закрутіть кришку, відкрутіть кран і тільки після цього запустіть насос . Це дозволить випустити все повітря з системи, який утворився при монтажі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VDYWQcjc9tg
Зрозуміло, звичайної домогосподарці встановити насос, який подає воду, не представляється можливим. Але навіть ті, хто розуміє різницю в глибинному і поверхневому насосі, перед установкою повинні провести ряд обчислень по необхідному витраті води, досліджувати її питні якості і очистити резервуар (колодязь, свердловину) від піску чи інших забруднень. Відкачувати воду не тим насосом, який збираєтеся встановлювати!
Інструкція
1
Часто ефективна робота насоса залежить від герметичності самого трубопроводу, тому всі труби перед їх прокладкою потрібно ретельно перевірити.
2
Встановлюємо глибинний насосПредварітельние роботи: встановіть захисний механізм від «сухої» роботи насоса і зворотний клапан. Це стосується тих різновидів насосів, у яких ці деталі не вбудовані в механізм. Приготуйте довгий (понад 8 м) трос.
3
Закріпіть насос на тросі і опустіть його в отвір, так щоб він повністю занурився у воду. Не піддавайтеся спокусі опускати насос на електрокабелі!
4
Перевірте тиск напірного бака (9 \ 10 тиску включення). Деякі виробники рекомендують тиск напірного бака в 7 \ 10 тиску включення.
5
Відкрийте вентиль і запустіть насос, даючи повітрю повністю покинути систему.
6
Встановлюємо поверхневий насосНасос, який подає воду з невеликих глибин, розміщується в приміщенні, а не в самій свердловині, як це відбувається з глибинним насосом. Поверхневі насоси (точніше їх корпусу) не переносять низьких температур, заморожена вода розколює кожух. Тому перед тим, як встановити насос, виберіть місце для його установки в опалювальному приміщенні. Також враховуйте той факт, що зазвичай поверхневі насоси видають багато шуму. Тому не зайвим буде не тільки тепло-, але і звукоізоляція приміщення.
7
Попередні роботи: встановіть приймальний клапан, переконайтеся в герметичності всмоктуючої лінії, наповнивши водою насос з трубопроводом.
8
Тиск напірного бака повинно складати 9 \ 10 тиску включення. Налаштуйте відповідний тиск за допомогою реле.
9
Запустіть насос.
10
Якщо встановлений насос занадто часто включається - збільште перепад тисків, регулюючи реле тисків.