Як роздрукувати текст книгою.

Багато текстові редактори мають вбудовані функції для друку документів в форматі книги. Найчастіше для цієї мети використовують Microsoft Word з пакету Office. Нижче наведені інструкції по перетворенню звичайного тексту в формат книги для версії Microsoft Office Word 2007.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Завантажте в Microsoft Word текст, який потрібно роздрукувати в форматі книги. Відкрити текстовий файл можна з меню, яке розкривається клацанням по круглій кнопці в лівому верхньому кутку вікна редактора. Виберіть у ньому пункт «Відкрити». Замість меню можна скористатися поєднанням клавіш CTRL + O.
2
Відкрийте вкладку «Розмітка сторінки» на «стрічці» у верхній частині вікна редактора. В групі команд з назвою «Параметри сторінки» розміщена піктограма з написом «Поля» - клацніть її і в випадаючому списку виберіть пункт «Настроювані поля». Цією дією ви відкриєте вікно доступу до установок параметрів сторінки.
3
Знайдіть на вкладці «Поля» (відкривається за замовчуванням) розділ «Сторінки», а в ньому напис «кілька сторінок» і випадає поруч з нею. У цьому списку є пункт «Брошура», який вам і потрібно вибрати. Коли це буде зроблено, нижче списку, що випадає з'явиться ще один - «число сторінок в брошурі». У ньому можна вибрати обмеження числа сторінок в книзі. Якщо ви це зробите, то буде надрукована тільки та частина тексту, яка вміститься в вказану кількість сторінок, а інше можна пізніше роздрукувати як другий том книги. Якщо таке обмеження не потрібно - залиште значення «Все».
4
Встановіть у відповідних полях введення розділу «Поля» на цій же вкладці величини відступів від країв листа і від «форзаца» майбутньої книги.
5
Клацніть вкладку «Розмір паперу», якщо формат аркушів, які будуть використані для друку книги, відрізняється від A4. У самому верхньому випадаючому списку на цій закладці виберіть потрібний формат або вкажіть розміри аркушів в сантиметрах у двох полях, поміщених нижче.
6
Якщо у вашому документі є колонтитули або нумерація сторінок, то перейдіть на вкладку «Джерело паперу». В розділі «Розрізняти колонтитули» вкажіть відстані між колонтитулами і краєм аркуша, а також виставте відповідні позначки, якщо колонтитули різних сторінок повинні друкуватися не однаково.
7
Клацніть кнопку «OK», коли всі установки будуть виставлені.
8
Переконайтеся, що принтер підключений і готовий до друку.
9
Розкрийте головне меню текстового редактора і перейдіть в розділ «Друк». Якщо необхідно задати додаткові параметри друку (наприклад, кількість примірників) або вибрати принтер з декількох підключених, то клацніть пункт «Друк». Якщо треба послати документ на обраний за замовчуванням принтер без додаткових уточнень, то виберіть пункт «Швидка друк».