Як перейменувати всі файли в папці. випадково перейменував всі папки і додатки на компі що робити.

Файл-менеджер ОС Windows (Провідник) все ще не має функцій пакетного перейменування файлів. Тому для зміни імен всіх файлів в папці вам доведеться скористатися якою-небудь програмою, відсутньої в стандартному дистрибутиві ОС. Можна замінити Провідник іншим файл-менеджером (наприклад, Total Commander), а можна використовувати програму, що спеціалізується саме на пакетному перейменування файлів.
Вам знадобиться
  • Програма Flash Renamer
Інструкція
1
Скористайтеся, наприклад, програмою Flash Renamer виробництва RL Vision. При установці в систему вона додає в контекстне меню каталогів додаткову команду, тому для початку процедури перейменування файлів будь папки досить клацнути її правою кнопкою і вибрати в меню рядок Start Flash Renamer.
2
Виберіть потрібний розділ у вікні Flash Renamer - всього їх п'ять. Якщо вам треба перейменувати аудіо- файли, то в розділі Music є опції роботи з MP3-тегами. Програма може зчитувати теги з файлів і складати з них імена для файлів в форматі, який ви задасте. При необхідності програма може відредагувати і самі теги в файлах.
3
Виберіть розділ Numbers, якщо файли в папці треба пронумерувати яким-небудь способом. Програма може додавати нумерацію в початок і кінець існуючих імен файлів або повністю замінювати імена номерами. Крок нумерації, розрядність чисел, роздільник між номером і назвою файлу теж можна міняти.
4
Використовуйте розділ General, якщо треба, наприклад, замінити якесь слово або будь-який інший фрагмент в назві кожного файлу іншим поєднанням букв і цифр. Тут же є опції для зміни регістра букв в іменах файлів, включаючи капіталізацію кожного слова або тільки першого і випадковий вибір регістра для кожної літери. Можна видалити з усіх імен файлів папки задану кількість знаків починаючи з будь-якої позиції від початку або кінця імені, а можна вставити в будь-яку позицію фрагмент, який ви вкажіть. Є опції і для обробки пробілів в іменах файлів - можна прибирати пропуски на початку імен, в кінці, замінювати подвійні пробіли одинарними.
5
Скористайтеся розділом Presets, в якому розміщені встановлені набори найбільш часто використовуваних операцій пакетної обробки імен файлів.
6
Виберіть у правій панелі Flash Renamer файли, які треба перейменовувати зазначеним вами способом. Це можуть бути всі файли папки або тільки частину з них.
7
Вкажіть в секції Include в лівій верхній частині вікна програми чи треба перейменовувати тільки назви файлів або і каталогів з цієї папки теж. Тут же поставте відмітку в полі Subfolders, якщо файли у всіх вкладених папках теж треба перейменовувати.
8
Вкажіть чи треба перейменовувати тільки імена файлів, тільки їх розширення, або обидві частини назви. Для цього призначені чекбокси Process Name і Process Extension в секції Options.
9
Клацніть кнопку Rename, коли всі необхідні настройки будуть зроблені. Розпочнеться процес перейменування, і звіт про його хід ви будете бачити в окремому віконці.
10
Натисніть кнопку Close у вікні з звітом про зроблені зміни імен файлів. Якщо виникне необхідність скасувати перейменування - клацніть кнопку Undo.