Як вилікувати слизову носа.

Запалена слизова оболонка носа приносить справжній дискомфорт і неприємні хворобливі відчуття. Алергічна реакція, риніт, застуда - все це часто супроводжується невеликими запаленнями і набряками слизової.
Інструкція
1
Не заводьте хвороби. ГРВІ, ГРЗ та інші простудні захворювання лікуєте відразу. Не переносьте хворобу на ногах, це загрожує ускладненнями і виникненню більш серйозних недуг.
2
Правильно підбирайте судинозвужувальні краплі. Хороший ефект показує закопування в ніс масла туї або масляних розчинів вітамінів А і Е.
3
Не зловживайте частим закапуванням крапель - це швидко викликає звикання, від якого потім досить складно позбутися. Тут важлива поступовість. Для цього збільште інтервали між закапуваннями, розбавте краплі дистильованої водою для зменшення концентрації активної речовини, поперемінно закопуйте краплі в ніздрі (перший раз крапайте в одну ніздрю, в наступний - в іншу).
4
Частіше робіть прогулянки, при сні голову укладайте вище, добре провітрюйте кімнату.
5
Промивайте ніс. Можна використовувати аерозолі з морською водою або фізіологічний розчин (одна чайна ложка солі на половину літра води). Однак ця процедура не підійде тим, у кого слабкі судини. Може початися носова кровотеча.
6
Робіть інгаляції. Зараз існують невеликі медичні прилади, які зручно мати вдома. При запаленні слизової широко поширене застосування лужно-масляних інгаляцій. Можете і просто взяти тарілку/каструлю з гарячою водою, капнути туди кілька крапель пихтового або евкаліптової олії і трохи подихати цим цілющим паром.
7
Прогрівайте ніс. Цим відмінно знімається набряк слизової. Прикладайте варене яйце до перенісся або полотняні мішечок з розпеченої великої кухонною сіллю.
8
не переохолоджуватися і тримайте ноги в теплі. При сильному нежиті варто попарити ноги в гарячій воді.
9
Приймайте вітаміни і зміцнюйте свій імунітет. Це позбавить від багатьох проблем зі здоров'ям, яке треба берегти.