Як роздрукувати тільки одну сторінку з документа. Як роздрукувати в 1с документ.

Більшість ОС розраховані на можливість виконання однієї і тієї ж операції декількома способами, залежно від зручності користувача. Роздруківка текстових і графічних файлів не є винятком. У той же час виконання будь-якої команди пов'язано з налаштуванням опцій, щоб, наприклад, на друк виводився не весь документ, а тільки одна сторінка.
Інструкція
1
В будь-якій програмі і у файлі будь-якого типу для виведення меню друку використовується поєднання клавіш "CTRL-P". Після натискання відображається меню із зазначенням марки і моделі принтера і ряду інших опцій: кількість копій, що друкуються сторінки і т.д.
2
У графі «Сторінки» за замовчуванням, як правило, коштує гурток поруч з опцією «Все». Якщо вам потрібно роздрукувати сторінку , на якій ви зараз перебуваєте, перемістіть виділення на опцію «Поточна». Якщо цікавить інша сторінка, введіть її номер у поле «Номери». Для друку кількох сторінок з усього документа напишіть номери всіх друкованих сторінок через кому.
3
Переконайтеся, що принтер підключений до електромережі та комп'ютера. Перевірте інші настройки друку, зокрема, кількість копій. Коли всі потрібні опції будуть відзначені, натисніть кнопку "OK" для початку друку.
4
Меню з настройками друку можна відкрити і через панель інструментів у верхній частині вікна. Клацніть мишкою по меню «Файл», виберіть групу «Друк», далі команду «Друк». Далі відзначте ті ж опції, що перераховані в попередньому варіанті. Натисніть кнопку "OK" для початку роботи з принтером.
5
Панель інструментів, зокрема, меню «Файл» можна також відкрити за допомогою клавіш "Alt" і стрілок. Перша клавіша активує саму панель, а стрілки дозволяють переміщати виділення. Для вибору тієї чи іншої команди натискайте клавішу «Введення». Меню друку налаштовується за таким же принципом, як у двох попередніх варіантах.