Як повернути чайник.

Невдала покупка природно створює безліч проблем, але ніхто з нас не застрахований від такого випадку. І нерідко, набуваючи щось із дрібної побутової техніки, особливо враховуючи де тепер все це виробляється в незліченній кількості, ми стикаємося з відвертим браком або недоробками. Іноді ці дефекти відразу дають про себе знати, а іноді через деякий час. У кожному разі чинне Законодавство РФ дозволяє вам повернути такий товар, для цього потрібно виконати кілька обов'язкових дій.
Інструкція
1
Для початку ви повинні знати, що Закон на вашому боці і ви можете сміливо відправлятися в магазин для повернення бракованого товару. Але врахуйте, що згідно ст. 25 "Закону про захист прав споживачів" ви можете це зробити протягом чотирнадцяти днів. А в разі, якщо шлюб був виявлений після закінчення цього терміну, ви повинні будете звернутися в торгує компанію, де був придбаний нещасливий чайник з претензією і висунути певні вимоги. Це може бути повернення грошей, сплачених за товар, заміна на аналогічну модель, ремонт або оплата ремонта.В кожному разі, вам слід підготуватися до повернення чайник а продавцю і наступним кроком стане складання претензії.
2
У кожному разі, вам слід підготуватися до повернення чайник а продавцю і наступним кроком стане складання претензії. Оформіть претензію в простій письмовій формі, але дотримуючись загальноприйнятих правіла.Для цього у верхньому правому кутку напишіть реквізити адресата (торгуючої організації) і свої власні прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання та контактний телефон для зв'язку. По центру аркуша напишіть назву документа "Претензія" і відразу під ним коротко суть вопроса.Далее докладно опишіть обставини придбання чайник а (коли і де), виявлені дефекти і повідомте ваша вимога (повернення, обмін або ремонт) . Обов'язково вкажіть термін, який ви відводите адміністрації для вирішення вашого питання. Підпишіть документ, проставте дату складання і не забудьте додати копії чека та гарантії (якщо такі є).
3
Наступним кроком стане відвідування торгової точки, в якій ви придбали побутовий прилад. Зверніться до чергового адміністратора або будь-якому іншому співробітникові магазину для вирішення вашого питання. Цілком можливо, що у вас візьмуть чайник без довгих пояснень. В іншому випадку ви повинні будете пустити в хід підготовлену претензію. І тепер вам залишиться чекати рішення керівництва магазину. Але й тут будьте уважні і не дозволяйте відкладати ваше запитання до нескінченності.
4
Якщо протягом зазначеного вами терміну торгуюча організація не зв'язалася з вами для мирного вирішення спірного питання, ви вправі звернутися в Росспоживнагляд і Товариство Захисту прав споживачів за допомогою. Ці організації покликані захистити ваші інтереси і, як правило, їх втручання дозволяє домогтися позитивного вирішення питання, не доводячи справу до звернення в суд.