Як навчитися їздити правильно.

Уміння водити автомобіль без помилок - запорука безпечної їзди без аварій і дрібних неприємностей. Але як навчитися контролювати дорожню ситуацію в складному міському трафіку або на непередбачуваною заміській трасі. Володіння секретами водіння допоможе вам перетворити кожну поїздку в задоволення.
Інструкція
1
На дорозі діють не тільки Правила дорожнього руху, а й негласні правила правильного водіння. Найголовніше, що необхідно зрозуміти новачкові за кермом це те, що він, в першу чергу, повинен стежити за іншими водіями. Ви повинні навчитися передбачати маневри інших учасників руху і стежити за їх переміщеннями. Всі аварійні ситуації трапляються через неуважність. І іноді неадекватного водія в потоці потрібно тримати під пильною увагою, щоб не стати жертвою його непередбачуваних маневрів.
2
Не потрібно відразу з перших днів за кермом брати приклад з інших водіїв і починати ганяти на великій швидкості, тим самим ховаючи свої невпевненості і страхи. Всі колись починали водити, а сьогоднішня нетерпимість до «чайникам» всього лише наслідок загального зниження рівня культури в суспільстві. Візьміть за правило - не боятися, не заважати іншим, не соромитися вибачитися за помилку, постійно вдосконалюватися.
3
Під вдосконаленням мається на увазі постійне напрацювання майстерності з досвідченими водіями або на спеціальних курсах. Багато автошколи проводять курс для водіїв, що мають права. На таких заняттях їм розкривають всі секрети водіння, відточують деякі навички на автодромі. У зимовий період можна пройти курс екстремального водіння, який допоможе вам отримати навички водіння автомобіля по слизькій дорозі.
4
Не соромтеся просити більш досвідчених водіїв їздити з вами і вказувати на ваші помилки. Багато вчасно не виправлені недоліки, наприклад, не правильна робота кермом, невміння паркуватися, залишаються з людиною всю його водійську життя. Тому, завжди прислухайтеся до зауважень, тільки так ви зможете усвідомити свої помилки.
5
Ризик аварій на заміських трасах підвищується через високій швидкості потоку і грубого порушення ПДД. Поставте табу самому собі на перевищення швидкості, перетин суцільної розмітки, проїзду на червоне світло. Пограйте у гру «Рік без штрафів». Ви можете змагатися з ким-небудь з друзів, з дружиною або чоловіком на те, у кого за рік буде найменше штрафів. А переможцем буде той, хто не заплатить жодного. А переможеним доведеться розщедритися на корисний автомобільний подарунок для переможця.