Як використовувати борсуковий жир.

При простудних захворюваннях барсучий жир незамінні ліки. Ним лікують бронхіти, пневмонію, туберкульоз. Барсучий жир застосовують для лікування дітей, оскільки натуральні ліки не завдає шкоди, побічних ефектів, а часто навіть перевершує по ефективності лікарські препарати.
Інструкція
1
Використовувати барсучий жир можна зовнішньо і всередину, схеми різні, в залежності від захворювання. При бронхіті, в тому числі з обструкцією, пневмонії приймайте жир натщесерце 3 рази на день по столовій ложці. Дітям 5-12 років по чайній ложці. Запивати ліки молоком. Дітям від 1,5-5 років жир слід розчинити в невеликій кількості молока з додаванням меду, тоді смак буде приємним. Головне упевніться, що немає алергії на мед і борсуковий жир . Перед застосуванням консультація лікаря обов'язкова, тому що лікування повинно бути комплексним.
2
Для співаків, лекторів, барсучий жир необхідний кожен день. Відновити голосові зв'язки, зміцнити їх, а також при застуді зняти запалення гортані, пом'якшити голос під силу борсуковому жир у. Застосовуйте жир внутрішньо до їжі по одній столовій ложці щодня. Курс не менше місяця.
3
Використовувати барсучий жир можна для лікування виразки шлунка, панкреатиту, гастриту. Схема ідентична, як при легеневих захворюваннях. Курс тривалий: 1-2 місяці.
4
Жир застосовують і як зовнішній ліки. Показання: опіки, у тому числі сонячні, укуси комах (від комарів до бджіл), різні різані і рвані рани, спортивні травми, розтягнення зв'язок суглобів. Якщо у вас хворі суглоби, артрит, остеохондроз лікування Борсучим жир ом - ідеальний варіант. Жир застосовують як компрес, мазь, лікувальний крем. Нанесіть тонким шаром жир борсука на уражену поверхню, покрийте поліетиленом, укутайте на 1-2 години. Можливо на ніч, все залежить від індивідуальних особливостей. З Борсучим жир ом можна помасажувати хворий суглоб, потім укутати, лікувальний ефект буде максимальним.
5
Жир можна придбати у мисливців і розтопити, а можна в аптеці, вже спеціально підготовлений для використання всередину і зовнішньо. При покупці зверніть увагу на склад, написаний на етикетці. Ліки повинне містити 100% натуральний жир борсука, без додаткових супутніх інгредієнтів.