Як змінити розкладку. Як змінити клавіатуру.

Розкладка - стан клавіатури, налаштоване на введення тексту певною мовою. У комп'ютерах російськомовних користувачів, як правило, використовується два типи розкладки - англійська і російська. Залежно від зручності та рівня користувача для зміни мови введення використовуються декілька способів.
Інструкція
1
Наведіть курсор на правий нижній кут, на панель робочого столу. Знайдіть квадратик з буквами "Ru" або "EN" (залежно від поточної розкладки, відповідно російської та англійської). Це мовна панель. Клацніть по ній лівою кнопкою миші.
2
У списку мов (за замовчуванням - російська та англійська) виберіть потрібний і клацніть на ньому лівою кнопкою миші. Переконайтеся, що букви, які позначають скорочену назву мови в мовної панелі, змінилися. Розкладка змінена.
3
Інакше мова змінюється за допомогою клавіш "Ctrl-Shift" або "Alt-Shift" (в залежності від налаштувань мовної панелі). Поточна розкладка не має значення, важливо тільки натиснути комбінацію одночасно. Після натискання переконайтеся, що мовна панель змінилася. Якщо після натискання першої комбінації змін не відбулося, скористайтеся альтернативним поєднанням.
4
Налаштування клавіш, що дозволяють змінити клавіатуру, виробляється через меню «Панель управління». Для відкриття меню відкрийте «Пуск», далі пройдіть по маршруту: «Налаштування» - «Панель управління». Відкрийте компонент «Мова і регіональні стандарти», далі вкладку «Мови та клавіатури».
5
У новому контекстному меню «Мова і текстові служби» відкрийте вкладку «Перемикання клавіатури». В поле «Поєднання клавіш ...» знайдіть і виділіть рядок «Переключити мову введення». Натисніть нижче кнопку «Змінити поєднання» і виберіть із запропонованих варіантів найбільш зручний. Для збереження налаштувань натисніть кнопку "OK". Перед виходом з кожного меню збережіть налаштування.
Велика частина текстів рунета пишеться рідною, тобто російською мовою. Але на більшості сайтів логіни і паролі вводяться тільки латинськими буквами та арабськими цифрами. Більшість веб-адрес також пишуться англійською мовою, тому при вводі цих та деяких інших даних зміна розкладки клавіатури необхідна.
Інструкція
1
Знайдіть мовну панель в правому нижньому куті робочого столу. Наведіть на неї курсор і клацніть лівою кнопкою. У списку встановлених мов виберіть потрібний. Перевірте, щоб перші дві букви назви мови змінилися, і відновлюйте введення.
2
Чи не застосовуючи мишку, натисніть на клавіатурі "Alt-Shift" або "Ctrl-Shift". Переконайтеся, що мова змінився, за тими ж ознаками.
3
Якщо двох мов вам мало, встановіть третій. Для цього натисніть праву кнопку миші на мовній панелі і виберіть пункт «Параметри». Натисніть кнопку «Додати» праворуч від списку встановлених мов, виберіть мову і розкладку . Збережіть зміни, натиснувши кнопку "OK"
4
Ту ж операцію можна виконати через компонент «Мова і регіональні стандарти» в «Панелі управління». Відкрийте вкладку «Мови і клавіатуру", далі "Змінити клавіатуру». З'явиться таке ж вікно, як в попередньому варіанті. Виберіть мову і розкладку , збережіть зміни і закрийте вікна.