Як скинути швидко 10 кг. Як швидко схуднути на 10 кг.

Щоб скинути 10 кг, не обов'язково сідати на воду, годинами займатися в спортзалі, або вдаватися до інших крайніх заходів. Можна домогтися бажаних результатів більш простими способами і за досить нетривалий відрізок часу.
Інструкція
1
Напевно багато хто мріє про прискорений обмін речовин, при якому з'їси хоч булку, хоч рулет - все одне не одужаєш. Якщо ви хочете схуднути на 10 кг за максимально короткий термін, то варто задуматися, яким чином можна змусити обмін речовин працювати на вашу користь.
2
Дієти завжди вважалися найшвидшим засобом у боротьбі за ідеальну фігуру, але величезний недолік дієт полягає в тому, що вони сповільнюють обмін речовин. Чим суворіше дієта - тим повільніше ви скидає. Може здатися, що кілограми дійсно тануть на очах, але не обманюйте себе, ви виводите з організму тільки рідина.
3
Фізичні вправи - ось ключ до вашого обміну речовин. Безумовно, будь-які фізичні вправи повинні поєднуватися з обмеженим харчуванням. За допомогою дієти, ви зупиняєте процес відкладення жирів в організмі, а фізичні вправи розганяють обмін речовин, стимулюючи спалювання жирку. До яких же вправам варто вдатися, щоб швидко і досить просто скинути 10 кг?
4
По-перше, познайомте себе з аеробними вправами. Біг, їзда на велосипеді, стрибки зі скакалкою. Всі вправи, які змушують ваше серце битися з шаленою швидкістю. Ви будете спалювати жири не тільки під час тренування, але і після неї.
5
По-друге, візьміть за правило займатися високоінтенсивними тренуваннями. Не потрібно змушувати себе займатися спортом протягом години-двох. Досить 20 хвилин в день, але в ці 20 хвилин потрібно вкласти всі свої сили. 100 стрибків, 20 присідань, 20 віджимань, вправи на верхній і нижній прес, і так три кола. Виконуйте всі вправи на швидкість, щоразу намагаючись побити свій рекорд. Таким чином, всього лише за 20 хвилин в день ви досягнете ефекту повноцінного тренування в спортзалі.
6
В третє, не забувайте про розтяжці. Нарощування м'язової маси неминуче пов'язане зі збільшенням обсягів, і щоб цього уникнути, необхідно займатися розтяжкою. Йога - чудовий засіб для схуднення, розтяжки, і поліпшення душевного стану. Найкраще робити розтяжку відразу після тренування.
7
Таким чином, скинути 10 кг за лічені дні - цілком посильне завдання, але не забувайте про комбінації фізичних вправ з помірним харчуванням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Amj38Rh5TCo