Як поводитися з підлеглими.

Універсальні керівництва, створені для управління підлеглими, працюють не завжди. Все залежить від моральних цінностей і індивідуальних рис характеру обох сторін. Проте, роботодавець залишається керівником-лідером, а працівник - підлеглим.
Інструкція
1
Дайте своїм співробітникам відчути, що вони частина великої команди. Надихнете їх своїми ідеями. Кожен з них повинен розуміти, що його робота приносить реальну користь і він - цінний кадр, а не гвинтик в механізмі, без якого можна легко обійтися. Якщо ви прийняли на роботу молодого співробітника, перш ніж нарікати, згадайте про те, як ви самі колись починали свій шлях.
2
Створіть для співробітників технічно обладнані робочі місця. Брак комп'ютерів або окремих кабінетів може негативно позначитися на продуктивності. Не нехтуйте ідеями співробітників, що не важливо, чи будете ви керуватися ними чи ні, прислухайтеся до думки тих, хто просуває ваш бізнес. Можливо, вони самі підкажуть, як знайти спосіб підвищення ефективності праці.
3
Заохочуйте своїх співробітників особистими і командними преміями. Хваліть, якщо бачите старанність і позитивні результати. Пам'ятайте про те, що добре слово приємно навіть кішці, не те, що підлеглому. Слідкуйте за загальною атмосферою в команді, не дозволяйте конфліктів порушити курс компанії або застопорити рух вперед. Будь-які спірні ситуації вирішуйте цивілізованим шляхом.
4
Пам'ятайте про те, що люди схильні запам'ятовувати і розповідати іншим про негативні речі. Наприклад, якщо людині сподобалася піца в одному з кафе, він розповість про це половині своїх друзів і близьких, а якщо не сподобалася - про це дізнається якомога більше людей. Чутки упереміш з не придуманими історіями здатні всерйоз нашкодити положенню справ вашої компанії.
5
Будьте керівником, але не диктатором. Якщо ви хочете належного ставлення до роботи від співробітників, будьте вимогливі і до себе. Покажіть на своєму прикладі, чого ви хочете від них. Досягніть того, щоб підлеглі вас поважали, а не боялися. Не дозволяйте собі порушувати етичні норми. Візьміть до відома цитату з книги «Мотивація в стилі екшн» Клауса Кобьелл: «99% всіх співробітників хочуть виконувати роботу добре. Як вони її виконують залежить від того, на кого вони працюють ».