Як прискорити роботу в іграх.

Нові ігри для комп'ютерів і ноутбуків з'являються досить часто. На жаль, володарі старих комп'ютерів не можуть дозволити собі насолодитися черговою версією улюбленої гри. Але мало хто знає, що, змінивши деякі параметри системи, можна істотно підвищити продуктивність комп'ютера під час гри.
Вам знадобиться
  • Game Booster
  • обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оптимізувати ваш комп'ютер для підвищення продуктивності під час гри - встановити відповідну операційну систему. Існує збірка ОС Windows XP, яка розрахована виключно на запуск ігор. Природно, кожен раз встановлювати нову ОС заради того, щоб пограти кілька годин у гру з високими системними вимогами - задоволення малоприємне. Тому рекомендують встановлювати Windows XP Game Edition в якості другої операційної системи.
2
Якщо ж можливість або бажання встановлення другої ОС відсутня, то можна постаратися налаштувати вже існуючу систему для ігор. Для початку збільште швидкість обробки даних з жорсткого диска. Для цього відкрийте пункт «Мій комп'ютер», виберіть розділ жорсткого диска, на якому встановлена певна гра, і відкрийте його властивості. Вимкніть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску». Цей метод дозволить досягти десятивідсоткового збільшення швидкості обробки даних.
3
Вимкніть всі сторонні програми і служби. Дуже часто одночасний запуск декількох додатків уповільнює роботу комп'ютера. Якщо вам не потрібна наявність доступу в інтернет для ігрового процесу, то вимкніть з'єднання з інтернетом. Обов'язково закрийте такі програми, як Skype і uTorrent.
4
Скачайте програму під назвою Game Booster. Вона призначена саме для оптимізації ноутбука або комп'ютера для ігрового процесу. Ця програма автоматично відключить всі незадіяні служби і змінить налаштування операційної системи, що дозволить значно знизити навантаження на процесор і оперативну пам'ять.
5
Встановіть програму і запустіть її. Відкрийте вкладку «Головна» і натисніть «Збільшити швидкість». Перезавантажте комп'ютер після застосування вибраних параметрів.
Сучасне комп'ютерне програмне забезпечення розвивається дуже швидко. Іноді такий інтенсивний ріст призводить до того, що наші комп'ютери «не встигають» за розвитком програм. Найчастіше такий процес призводить до того, що комп'ютер або ноутбук доводиться прискорювати. Простіше це зробити механічним способом, замінивши деякі застарілі деталі, але іноді достатньо зміни стандартних налаштувань.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Оперативна пам'ять
Інструкція
1
Почистіть комп'ютер від всілякого сміття. Для цих цілей, крім штатних засобів операційної системи Windows, краще всього використовувати спеціальні програми. Чудовим прикладом є простенька програма CCLeaner. З її допомогою ви можете почистити реєстр і видалити невикористовувані файли.
2
Встановіть програму, що оптимізує роботу комп'ютера. Лідером у цій галузі вже довгий час залишається програма GameBooster або її аналог Advanced System Care. Встановіть одну з цих програм і послідовно виконайте всі кроки, пропоновані вам розробниками.
3
Вимкніть індексацію файлів на розділах жорстких дисків. Метод примітивний, але навіть він дозволяє прискорити процес обробки даних в середньому на 10-15%. Для цього відкрийте властивості розділу жорсткого диска. Перейдіть у вкладку «Загальне» і приберіть галочку з пункту «Дозволити індексацію файлів ...».
4
Якщо вам виявилося недостатньо штатних або програмних способів прискорення роботи вашого комп'ютера або ноутбука, то доведеться вдатися до оновлення заліза. Для початку використовуйте найпростіший спосіб: додайте оперативної пам'яті. Подивіться тип пам'яті, використовуваної на вашому комп'ютері, дізнайтеся її частоту і придбайте аналогічну плату оперативної пам'яті. Ми рекомендуємо встановлювати саме однакові плати, тому що цей метод дає збільшення продуктивності оперативної пам'яті на 20-30%.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dnYK5eB-8Gk